Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom nem ígényli a mindennapi kommunikációt?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele erről, nem új nálunk ez a probléma. Egyszerűen azt mondta, hogy ő nem ígényli azt, hogy minden nap beszéljünk. Én mondtam, hogy ez engem zavar, mondta, hogy ő nem lát a fejembe, de figyel arra, hogy minden nap írjon vagy hívjon.

Utána javult is a dolog, de a héten már kétszer is eljátszotta megint, hogy nem jelentkezett.


Nemrég bemutatott a szüleinek, amikor találkozunk teljesen rendben megvagyunk.

Csak ez az egy dolog van, hogy egyébként vígan elvan ha nem beszélünk minden nap. Normális ez? Mit csináljak?


2017. szept. 14. 21:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor o nem keres, akkor te miert nem keresed ot? Igy meglenne a napi kommunikaciod.
2017. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%

"a héten már kétszer is eljátszotta megint, hogy nem jelentkezett"

Kötelezően neki kell jelentkeznie? Miért zavar, hogy nélküled is van élete? Sokkal jobb, mint ha rajtad lógna.

2017. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
Még jót is tesz a kapcsolatnak egy-egy nap szünet. Mondjuk felőlem több nap szünet is belefér csevej nélkül. Én a helyedbe nem fontoskodnék...
2017. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
39%
Te is tudod, hogy ez nem normális, különben nem írtad volna ki.Nem ő lesz a férjed.
2017. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Mások az érzelmi,kötődési igényeitek.Ezt nem lehet ráerőltetni a másikra.Inkább fogadd el ,hogy ő ilyen minthogy ráerőltesd a muszájból keresést.Ha nagyobb az érzelmi igényed akkor miért nem olyan valakivel jöttél össze aki hasonló e téren?
2017. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%
Az nem normális, hogy te nem bírod ki nélküle egy napig se.
2017. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Emberek, ez egy normális kérdés volt.

Nem erőltetek rá semmit, normálisan megbeszéltük a dolgot, és nem is azt várom, hogy 0-24-ben beszéljünk, csak rosszul esik, hogy egy mondatot meg semmit se tud írni...

Én pedig szoktam keresni, de ilyenkor nem megy... annyira félek, hogy inkább nem is keresem. Sokszor éltem át csalódást, és neki is nagyon nehezen nyíltam meg, ilyenkor pedig mindig bizalmatlan leszek... főleg azután, hogy mondta, hogy figyel arra, hogy minden nap beszéljünk egy keveset.

2017. szept. 14. 21:49
 8/42 anonim ***** válasza:
67%
Az onbizalmadon dolgoznod kellene, mert elfogod marni magadtol igy.
2017. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, akkor nem csak vele van itt a probléma.
2017. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyunk egyformák. Vannak a tipikus ragacsok, akik folyton lógnak valakin, vannak, akiknek kell az egyedüllét is.

Én sem igénylem a mindennapi kommunikációt, sőt, frusztrál, ha valaki ennyire rám tapad, mert egyszerűen nem vagyok időmilliomos, és az ilyen ragacsok ezt nem szokták megérteni, hogy egyébként rajtuk kívül is létezem, van munkám, szüleim, testvérem, barátaim, szeretek olvasni, sportolok, néha csak szeretek megnézni egy filmet... sőt, az éjszakát szeretem alvással tölteni... :-)

2017. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!