Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy nincs?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap elment a haverjához névnapozni, én már éjfélkor kidőltem, viszont akkor írt utoljára.

Most mikor felébredtem, láttam hogy 5 körül még aktív volt, de annyit nem írt, mikor hazaért, hogy itthon vagyok.


Legalább ennyit írhatott volna, ha már facen fent tudott lenni.


Szerintem ez azért elvárható. Vagy nincs igazam?


2018. dec. 27. 07:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Es istenem. Igen. A kapcsolat elejen mindig tobb a potyoges. De nyilvan megcsalt mert egyszer nem irt! :D nyilvan te vagy az okos mert egyszer nem ir, es akkor dogoljon meg...? Szereted te egyaltalan azt akirol beszelsz? Meg en vedem... nevetseges.

Na vissza se nezek ide... idegesit ha valaki hulyen gondolkodik es azt hiszi neki van igaza. Sajnos ezt valahogy szamokra nehez elviselni... :D

2018. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
És ha igazad van, akkor mi van? Komolyan gondold át, jobb lesz-e pusztán attól bármi, hogy igazad van. Megmondom őszintén, nekem piszlicsáré marhaságnak tűnik. Komolyan megsértődsz azon, hogy hajnalok hajnalán, amikor amúgy is aludtál, nem írt neked.
2018. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Minek írjon mikor aludtál? Ha azt írta volna van egy kis gond nem ért még haza azt se olvasod el csak reggel mikor felkelsz. Akkor mi értelme? Meg ez a nyávogás hogy de fent volt. Tudod nekem is van hogy kezembe sincs a teló de a wifi be van kapcsolva és ha haza érek csatlakozik és egyből fent jelez pedig fel se mentem.
2018. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nincs igazad.
2018. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem, hogy ha eddig így volt, akkor most rosszul esett, hogy nem jelentkezett. Viszont nincs jogod számon kérni, ellenőrizgetni. Ez így sikerült. Fáradt volt, ittas, akármi. Emészd meg, és ne vágd a fejéhez, nem a tulajdonod. Csak kérdezd meg, hogy van, hogy érezte magát, mondd el, hogy vártad, hogy írjon. Ennyi...
2018. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megvolt, igazat adott és elnézést is kért. :)
2018. dec. 27. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!