Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összekaptunk ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összekaptunk ezen a dolgon. Igazam van, vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés

19/L és 22/F


Párom családjáról, közvetve páromról van szó.


Pár hónapja, amikor először találkoztam minden családtagjával; a bátyja feleségének nem tetszett, hogy az anyukájuk rövid idő alatt jobban megkedvelt, mint őt. Ezért kitalált 1-2 hazugságot rólam. Hogy nem főzök semmit, egyáltalán nem is takarítok, nem akarok megházasodni a szerelmemmel és még gyereket sem szeretnék tőle. (egyébként egyik sem igaz :D)Persze mindez a fülembe jutott, és úgymond ő koppant. Meg szerettem volna beszélni vele az ellentétet, de ő letagadta, és elkezdett puncsolni.


A párom semmit nem tett, azt mondta, majd beszél a bátyjával. 1,5 nappal később az apukájuk vette kézbe az irányítást és hívta a házba a bátyját....

Szinte végig ő beszélt erről a problémáról, párom szinte meg sem szólalt. Közben mondtam neki, hogy nem szól semmit?? Ekkor elmotyogott 1-2 mondatot.


Nagyon rosszul esett, hogy nem érdekli, hogy hazugság kering rólam, jóformán asszisztál ennek.

Megkérdeztem, hogy ha az utcán ketten sétálunk; és esetleg engem megtámad valaki, akkor is tehetetlenül áll??!


A másik eset pedig elég friss.

A párom bátyja az első pillanattól kezdve kedvelt, jobban is elvoltam vele, mint a feleségével. Nem mondom, hogy bármelyikükkel is tartottam azóta a kapcsolatot (az anyukáján kívül) ; de oda-vissza érdeklődtünk egymás iránt páromon keresztül.


Tegnap megszületett a kisbabájuk.

Párom, miután megtudta a hírt, felhívott.

De azóta a szülők egyik tagja sem keresett fel engem :(

Nekem pedig ez iszonyú rosszul esett, hogy egy utolsó senki vagyok akkor a családban?? Még egy Facebook-üzenetet sem kaptam (azt nem is vártam volna el, hogy felhívjanak, hiszen másik országban élnek...)

És a páromnak sem mondták, hogy szóljon nekem.

Ma küldtek neki fotókat a csöppségről.

Megkérdeztem, hogy gratulált már-e a nevünkben.

És mondta, hogy nem, a sajátjában sem. Ekkor átgondoltam, hogy miért is kéne gratulálnom? Hiszen nem lettem tájékoztatva az örömhírről.


Párom szerint ebben nincs semmi kivetnivaló, és természetes. Hát igen... Úgy néz ki, én vagyok élete szerelme, hamarosan összeköltözünk, de egy ilyen fontos eseményről én nem tudhatok.

Szomorúvá tesz, hogy megint nem törődik az érzéseimmel.


Legalább ma megdobhattam volna egy Facebook-üzenettel :( Lassan 36 órája, hogy a baba megvan.


2015. febr. 16. 22:31
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
82%
Ha gyerekem születne,akkor nem az lenne az első,de még a második dolgom se,hogy ezt küldözgessem fb-n.
2015. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért én is a család tagja vagyok.


Azóta album is került fel a kisbabáról egyébként.

2015. febr. 16. 22:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne cinkeld magad szard le!

Azért nem szólhattak mert valszeg tudták , hogy a párod már elújságonlta a hírt, de ha nem így van akkor is kivel jársz a feleséggel vagy a bátyjával, vagy a pároddal?:)

ebből annyit akarnék kihozni , hogy engem nagyon nem érdkelne a család többé része csak akit szeretek.. Szerintem ne cinkeld ezzel magad, vagy ne csinálj belőle megjegyzéseket mert csak neked lesz kellemetlenebb,legalább is ez az én véleményem és a hozzá állásom is ez lenne mindenképp:D

2015. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon normalis lanynak tudsz igy az irasodbol:) . De abban igazad van hogy ki alhatna erted a parod. Uljetek le es beszeljetek rola.
2015. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondom, hogy bármelyikükkel is tartottam azóta a kapcsolatot (az anyukáján kívül) ; de oda-vissza érdeklődtünk egymás iránt páromon keresztül."


Ha ez eddig is így volt, akkor miért vártad, hogy most majd felkeresnek téged személyesen? Ha belegondolsz most is ez történt, mint ami eddig: a párodon keresztül tudtad meg, mi van velük. Most mi is a probléma? Nyilván ha megszületett a kisbabájuk nem az lesz az első gondolatuk, hogy "na hívjuk fel az öcsém barátnőjét". Ha a felesége lennél akkor már fontosabb szereped lenne a családban, de egyelőre még az sem biztos, hogy jövőre ilyenkor együtt lesztek.

2015. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

NEM vagy családtag, csak a párod barátnője, akivel még együtt sem él.

A születésről pedig tudtál a párodtól.

2015. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3-as! Miért lennék cigó? És ha az lennék, akkor mégis mi lenne a probléma? Szégyelld magad.


Nyilván nem azonnal, de örültem volna neki, ha legalább ma értesítenek. Persze tudom, hogy nem én vagyok az angol királynő, de akkor is.


Igen, innentől kezdve családtag vagyok.

A költözés pedig 1-2 hónapon belül meglesz.


Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 16. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a párodat nem értem hogy miért nem szólt az érdekedben de gondolom ebbe az is belejátszott hogy nem akar szóváltásba kerülni a bátyja feleségével vagy épp vele.A születés meg igazából olyan dolog hogy annak mondom el akit beszeretnék avatni.Bár te is ily módon családtag vagy de ez az ő döntésük.(nálunk is volt hasonló dolog , igaz unokabátyámmal s csak röviden megvontam a vállam hogy ez van).Bár nehéz de próbáld meg elnézni a dolgokat.Az a baj hogy szerintem azért se szóltak neked mert rosszba vagy a bátyja feleségével.
2015. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na, írtam nekik Facebookon egy gratuláló üzenetet; ki tudja, hogy válaszolnak-e.


Nem vagyunk rosszba, csak féltékeny volt rám.

Utána volt, hogy mentünk 4-esben vacsorázni, egész normális volt.

2015. febr. 17. 09:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor elárulok valamit: nem te vagy a világ közepe.. kicsit úgy érzem, te így gondolod.

Egyszer elmentetek 4-esben vacsorázni, na bumm. Még nem lettetek a legjobb barátok. Hisz nagyrészben a párodon keresztül tudtatok egymásról, nem személyesen hozzád intézték a dolgokat, szóval továbbra sem vagy fontos személy a számukra.

Attól meg, hogy együtt vagy a barátoddal még továbbra sem leszel családtag, hisz mondtam, ki tudja együtt lesztek-e még egy év múlva, vagy akár fél év, két hónap múlva... 19 évesen még aligha tudhatod, hogy vele fogod leélni az életed hátralévő részét. Majd ha elvesz feleségül akkor már a család tagja leszel ténylegesen, addig meg viseld el, hogy ez jutott neked. Tudod nem vetne rád jó fényt, ha már rögtön így az elején azt képzelnéd, hogy te vagy ott a királykisasszony...

2015. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!