Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk. Szervízben volt a telefonom, de még mindig hibás. Azt mondta adjam oda neki, majd ő megcsinálja, mert látta a neten hogyan kell. Nem adtam, mert nem akartam, hogy elvesszen róla minden adatom. Erre elkezdett gyalázni, hogy miért a qrva anyámért nem adom oda, csökött agyú vagyok, stb, reméli tönkrement teljesen a telefonom. Utána elkezdtünk sorozatot nézni, mire ő megunta és kikapcsolta. Mondtam, hogy attól én még nézném tovább, ő meg akkor megnézi külön később. De nem, kivette a tévé távirányítójából az elemeket. Akkor átültem a számítógéphez, hogy akkor megnézem ott. Erre lekapcsolta az áramot és megint elkezdett beszólogatni. Erre én adtam neki egy pofont. Nem tudom hogy sikerült akkorát, mert amúgy 50 kg vagyok, ő meg 90, de lehet betörtem az orrát, mert vérzett és belilult. De nem akartam akkorát ütni, nem tudom hogy sikerült. Csak azért nem ütött meg utána, mert azt mondtam ha hozzám ér, sikítani fogok.

Ezek után még elkezdte magát sajnáltatni, hogy én megvertem és betörtem az orrát. Ezek után ő még nyugodtan befeküdt mellém az ágyba aludni, mintha mi se történt volna, meg hogy holnap mossak mert már nincs alsógatyája...

Tényleg én vagyok most a bűnbak, mert megütöttem?


2018. dec. 27. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan tovább? Szedd össze a cuccod, és lépj le, mert ez egy elmebeteg.
2018. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Te lány,az a normális ha a biztonság kedvéért még adsz neki a másik oldalról is egyet hátha visszaugrik az orra aztán ott hagyod a francba! Neked ez tényleg jó? Ez egy világi gyökér barom, tényleg így szerernéd élni az életed mint egy szolga? Azt csinálhatod amit ő mond? Szerintem nem,pakolj össze és hagyd el!
2018. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

"Erre lekapcsolta az áramot és megint elkezdett beszólogatni. "

Itt a téli szünet, jönnek az unatkozó pisisek kamu kérdései :D

2018. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én se biztos, hogy normális vagyok de ez szerintem vicces!:D Már percek óta nevetek itt azon a szitun, hogy: ":o...hogyha hozzám érsz sikítok!" Nem vagytok semmik.
2018. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

Fú....van baj az itt kommentelők fejével.

A csaj megütötte a párját de a pasi az elmebeteg.

Kettős mérce?

A pasinak sem normális a reakciója,de a csaj egy agresszív állat.

Az ilyen esetben is legyen egyenjogúság.

Vagy ha egy férfi teszi azt,akkor az szemét?

Hihetetlen.


Egy lány,aki gyűlöli a megkülönböztetést a két nem között.

2018. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

A pofonos dolgot én sem értem..Bár oké hirtelen indulat..Érdekes a nagy egyenlőségben ezt a másik oldalról tette volna meg a srác már mehetett volna a fenébe is.

Elárulod ,hogy hogy sikerült egy pofonnal betörni az orrát???Ha tenyérrel megcsapod valakinek az arcát...NEM TÖRIK EL AZ ORRA...

Mindenkinek elgurult a gyógyszere????Mi az h emberek ököllel ütik egymást egy kapcsolatban??Kaptam már pár pofont a barátnőimtől...Volt h játékból volt h komolyabban...sosem voltam miatta mérges rá mert biztos megérdemeltem,szóval inkább elszégyeltem magam és bocsánatott kértem...vagy csak a hasamat fogtam a röhögéstől...De ha bármelyik ököllel ütött ott azért lehet h össze pakkoltam volnna a fenébe a cuccaival eggyüt azt repülhet ki az utcára tél és karácsony ellenére is.


Am nálam már az első pár sorodnál vége lenne a kapcsolatnak...hogy beszéltek egymással??És miért???Egy SZR telefon miatt.Meg h a párod youtube szaki..Mondok még egyszerűbb dolgott és még a youtubén sincs fent...fogod magad és elmész és veszel egy másikat.

2018. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen távirányítóból elem kivevést a tesóimmal csináltunk 12 évesen!

Anyám, nem lesz könnyű életed, ha nem tiplizel az első adandó alkalmommal.

2018. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rockarc ***** válasza:
0%

Kerdezo, sikerult egy hulye telefonos kerdesbol igazig eljutni. Lathatoan te sem voltal artatlan, mert siman kontraztak az o hulye viselkedeset, a pofon meg azt mutatja, hogy ugy felszivtam magad, hogy beleadtal apait anyait. Meg kell mondjam, hogy eleg alja dolog a fizikai eroszak a masikkal szemben, sulycsoporttol fuggetlenul. Hogy izlene egy feljelentes? Ugye, hogy nem lenne vicces?


A kerdesedre valaszolva mindkettotoknek azt javaslom, hogy lapat a masik. Kulon erdekes, hogy a masik a maga bena modjan segiteni akart neked, amikor meg elutasitottad, akkor meg nekiallt duzzogni, te meg adtad ala a lovat, heccelted, ahogy csak birtad, mindig megkontraztad amit csinalt. Hogy melyikotok a gyerekesebb, nalam egy lohosszal, de te nyertel.


42F

2018. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!