Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilépni egy mérgező párkapcsolatból?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a párommal, nagyon szeretem őt, nagyon ragaszkodom és kötődök hozzá, viszont szerelmes az nem vagyok, mégis képtelen vagyok őt elhagyni. Szinte naponta veszekedünk, bárki megmondja körülöttem, hogy ez nem normális, mégsem tudom magamban lezárni és végleg szakítani vele. Mindenen összeveszünk, szinte már betegesen féltékeny a másik nemre, ha a barátaimmal akarok lenni az is zavarja. Viszont nem azért jöttem hogy a gondjainkról beszéljek, inkább abban kérnék tanácsot hogyan vessek ennek véget, mert ehhez nagyon nagy erő kell, nyilvánvaló hogy nem egészséges de mégsem megy, és tudom hogy ezt évekig elhúznánk ha nem lépek ki belőle minél előbb..:\


24N


2018. dec. 27. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
"Szakítok veled mert nem bírom tovább"
2018. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
ennyire felsz egy kicsit egyedul lenni?
2018. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

En is igy vagyok csak mar tobb mint 5 eve. Irj ha gondolod hatha kitalalhatunk valamo megoldast erre a gondunkra :)

27F

2018. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Neked nem a szakítás a nehéz, hanem iszonyat parázol az "egyedülléttől". Azért raktam idézőjelbe, mert ez az egyedüllét baromi felszabadító ám... Meg kéne tanulnod önállóan is boldog lenni, akkor szemrebbenés nélkül ki tudnál lépni, sőt, ilyen kapcsolatba bele se mennél röbbet soha.

Gondolkodj el kicsit: mitől félsz?


30N

2018. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Neked is azt írom, amit egy másik kérdéshez:


A helyedben én inkább azon gondolkodnék, hogy miért egy ilyen párt választottam?

Bátalmazott valaki a családodban? Esetéeg láttál olyat, hogy egy női rokonod megalázó, alárendelt helyzetben élt? Rossz szülő, nagyszülői minták? Ha igen, akkor ezeket fel kellene oldani magadban, akár pszichológus vagy családállítás segítségével. Ha ez így marad, akkor legközelebb is egy ilyen típust fogsz bevonzani.

2018. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Szuper, a 27férfival akár közösen is elmehettek egy terápiás csoportba.
2018. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják lustaságnak! Ha tudod,hogy nem szereted és tudod,hogy rossz neked minden nap vele akkor még is mire vársz? Tapsra?
2018. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Inkább nem is írok semmit, százszor leírtam már itt a véleményem, mégsem volt senki aki azt mondta volna hog, igen igazad volt szakítottam!

Marad mindenki ugyanúgy a szarban benne. Ti dolgotok...

2018. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a válaszadók között elég kevesen vettek pszichológia könyvet a kezükbe..
2018. dec. 27. 13:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég könnyű lehet úgy prédikálni itt, hogy valószínűleg kevesen vagy egyáltalán nem voltatok még ilyen helyzetben. De hát tényleg nem mindenki készül pszichológusnak. Viszont aki kicsit is otthonosan mozog a témában, az tudja nagyon jól, hogy egy ilyen kapcsolatból borzasztó nehéz kilépni, épen maradt lélekkel és személyiséggel meg pláne.
2018. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!