Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilépni egy mérgező párkapcsolatból?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a párommal, nagyon szeretem őt, nagyon ragaszkodom és kötődök hozzá, viszont szerelmes az nem vagyok, mégis képtelen vagyok őt elhagyni. Szinte naponta veszekedünk, bárki megmondja körülöttem, hogy ez nem normális, mégsem tudom magamban lezárni és végleg szakítani vele. Mindenen összeveszünk, szinte már betegesen féltékeny a másik nemre, ha a barátaimmal akarok lenni az is zavarja. Viszont nem azért jöttem hogy a gondjainkról beszéljek, inkább abban kérnék tanácsot hogyan vessek ennek véget, mert ehhez nagyon nagy erő kell, nyilvánvaló hogy nem egészséges de mégsem megy, és tudom hogy ezt évekig elhúznánk ha nem lépek ki belőle minél előbb..:\


24N


2018. dec. 27. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok, a kérdezőhöz még annyit, hogy Te és a kedves párod kvázi egy játszmában vagytok benne, ami mindkettőtöknek hoz nyereséget. Neked talán azt, hogy tudatalatt nem olyan rossz az áldozat szerepben tetszelegni, vagy éppen amit előttem is írtak, hogy nem szeretnél egyedül lenni (vagy mindkettő). A párodnak valószínűleg nem lehetett egy problémákkal mentes gyerekkora, az akkori sérelmek, vagy éppen az hogy nem törődtek vele, a jelenlegi énjére vannak hatással. Nyilvánvalóan a legjobb ha szakítasz, ezek el tudnak húzódni akár évekig, teljesen elveszítve ezzel önmagad. Talán Te sem kapsz elég intimitást máshonnan, és ezzel a kapcsolattal próbálod ezt pótolni. De hidd el, ha elég kitartó és türelmes vagy, megtalálod azt az embert akitől játszmák nélkül is érzed a törődést! :)


Egy pszichológus hallgató

2018. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi a nehéz? Eljutni a marsra ,azon katonáinknak akik megjárták Dont és sorolhatnám! Ez minden csak nem nehéz! Egyszerű döntés ,kell ez nekem vagy sem ,ha nem akkor otthagyom! Ha meg gyenge vagy és síri tudsz akkor így jártál!
2018. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
73%
Látszik emberek hogy az empátiát nem tanítják az iskolában! Egy mai átlag embernek nem az a fő problémája hogy a doni katonáknak milyen volt, meg hogy kijussanak a Marsra..sajnos egy olyan világban élünk ahol a lelki problémák egyre nagyobb mértéket öltenek, pont az ilyen "leszarom" stílusú emberek miatt mint itt néhány válaszadó..Nem kioktatásért jött ez a szerencsétlen (már elnézést), hanem segítségért, tapasztalatokért. De a magyar mentalitás már csak ilyen!
2018. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%
Még is milyen segítség? Elsírja a panaszait de a válaszaiból tisztán látszik,hogy nem akar semmit csinálni,akkor még is mit kellene írnunk?
2018. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Egy választ írtam, annyit hogy látszik hogy nem igazán voltatok még ilyen helyzetben, nem tudom ebből a válaszból Te hogy vetted azt le, hogy én nem szeretnék csinálni semmit.:)
2018. dec. 27. 14:40
 16/22 A kérdező kommentje:
A pszichológus hallgatónak és az 1-2 megértőbb válaszolónak pedig köszönöm!
2018. dec. 27. 14:42
 17/22 Rockarc ***** válasza:
73%

Igazabol annyit kell tenned, hogy megtervezed es elokeszited a szakitast. Az elso, hogy legyen hova menned. Nem, a meghuzom magam a baratnomnel par napig az nem jo otlet. Utana pedig a kovetkezo veszekedest ugy zarod le, hogy akkor vege mindennek, es en most elmegyek.


42F

2018. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

"Ahogy látom a válaszadók között elég kevesen vettek pszichológia könyvet a kezükbe.."


Te sem sokat... Nem tudom miért osztod a válaszadóidat, végülis te vagy szr helyzetben.

2018. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

miert nem azzal kezdted, hogy buksisimiert jottel?


szerintem ne hagyd el, vegulis biztosan szeret. meg vegulis jo ember.

2018. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as!

Most fogok mesteren végezni én is pszichológia szakon, de okoskodj még! :)

2018. dec. 28. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!