Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyire nem érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kb 2 hónapja beszélgetünk online. Még a randiig nem jutottunk el. Ő nagyon keveset ir, van hogy napi 1 mondatot, pedig elérhető, és mondta az elején hogy sokan is irnak neki. Engem nagyon idehesít ez a dolog. Ha rákerezek hogy pl mit gondol rólam, vagy hogy megkérdezem hogy lát e rá valami eselyt a tetszek neki, akkor én vagyok a hibás, mert idegesítem őt az ilyen kèrdésekkel. Meg hogy lehozom őt ilyenekkel az életről. Közbe egyik barátom ráirt egy áll profilrol, és beszélgettek, a csaj meg azt mondta hogy most nincs senki aki érdekelné. Közbe nekem meg irja hogy néha hogy még nincs veszve semmi. Most mit tegyek
2018. dec. 28. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd!
2018. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek csak szivat?
2018. dec. 28. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szivat persze,hagyd,ne írj neki
2018. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak már annyira beleéltem magam, meg annyira bejön a lány , hogy nembírom ki hogy ne nézzem meg hogy pl mikor volt elerhető. Csak ő jár a fejembe
2018. dec. 28. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem Ádám vagy véletlenül? Minek foglalkozol olyannal, akit nem érdekelsz?

Nem érdekled.

2018. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűen ne irjak neki vissza ha irna véletlenűl? Meg se nézzem?
2018. dec. 28. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ír magától,akkor válaszolj,egyébként ne írj rá.Ha érdekled,akkor üzenni fog előbb vagy utóbb.Tudom,most ez rosszul esik neked,hiszen nagyon megfogott a lány,de ne fuss utána,mert csak fájdalmat okozol magadnak.Lesz még ilyen lány az életedben,ne aggódj,aki nagyon bejön majd.
2018. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

+1 az utolsónak!


Akkor hagyni kellett volna, amikor azt írta, hogy idegesíted! Minek tukmálnád rá magadat olyanra, aki idegesít?? :D

2018. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit! Hagyd, ne irogass neki!
2018. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már bocs, de teljesen egyèrtelmű, hogy nem èrdekled. Aki èrdeklődik a másik iránt, az nem csak 1 mondatot ír elvètve, ès nem lesz ideges, ha erre konkrètan rákèrdeznek.

Ilyen netes ismerkedèsekbe, pláne ami ilyen nyögvenyelős, ne èld már bele magad.

Hagyd bèkèn, ismerkedj mással.

2018. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!