Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek,7 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek,7 év után menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Elfogulatlan véleményekre van szükségem. 7 éve vagyunk kapcsolatban, ő az első komoly pasim, neki már voltak előttem. Az utóbbi 3-4 évben egyre több pasi megtetszett, sokat fantáziáltam arról hogy milyen lenne velük, de sosem csaltam meg. De úgy érzem, hogy elmegy mellettem az élet és minden megmarad a vágyakozás szintjén. Az utóbbi évben többször is veszekedtunk, mert ő nagyon féltékeny, ha elmegyek a barátnőimmel bulizni már éjszaka szakítani akar velem, holott nem csalom meg! A munkám sem tetszik neki, mert nagyon sok férfi vesz körül és ő mindenkire féltékeny és azt akarja, hogy dolgozzak az eredeti szakmámban (műkörmös), mert ott csak nőkkel lennék. Az az igazság, hogy nem tudom, hogy nem csak amiatt vagyok e vele, mert biztonságot nyújt? (Anyagi, “érzelmi”) Mostanában egyre többször gondolok arra hogy fiatal vagyok és mennyi élmény várhatna meg rám, de a másik pillanatban meg kétségbe esetten kapaszkodom bele. A szexet már régóta nem élvezem vele úgy ahogy azt kellene. Az a baj, hogy a barátnőimnek ha egyszer is panaszkodom róla, utána mindig azt kérdezik hogy miért vagyok meg vele? De közben a hétköznapok jók általában. Szüleim dettó, nem merem elmondani nekik hogy néha min megyek keresztül, mert egy egy veszekedesnel már ők is azon voltak, hogy jobb lenne nekem nélküle. Ő már családot akarna, de én nem érzem késznek magam erre, félek, hogy később megbánnám, de ugyanakkor Félek, hogy mi van akkor ha életem szerelmèt veszitem el? Annyira kavarognak bennem az érzések, remelem érthető a lényege. 25/L

2017. okt. 20. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
minek maradnál? ez nem kapcsolat.
2017. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Érthető. Nem érzed magad jól vele, de félsz elhagyni. Ha úgy érzitek, hogy meg lehet javítani a kapcsolatotok, javítsátok meg, egyébként váljatok szét! Így nincs sok értelme.
2017. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha életed szerelme lenne, nem tetted volna fel ezt a kérdést.


Párkapcsolati/érzelmi függőség, sajnos ilyen is létezik. 7 év nagyon hosszú idő, főleg fiatalkorban. Szerintem tartsatok szünetet, élj olyan életet, amilyet akarsz és kívánsz, és meglátod, hogy melyik a jobb. :)

2017. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ezek a problémák az idő előrehaladtával nem elsimulni fognak, hanem egyre súlyosabbá válni. Én a helyedben inkább most lépnék le, mint 3 gyerek után. Később nehezebben fogsz tudni váltani.
2017. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 25 évesen hagyd ott, mint 35 évesen 2 gyerek után.
2017. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból bizonyos,hogy ő tuti nem életed szerelme.
2017. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen, két gyerek után válok. Ne várd meg ezt, így már sokkal de sokkal nehezebb! Nekem is időben lépnem kellett volna...
2017. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mérlegelj. Gondold át tényleg, hogy mennyire szereted.Szereted? Úgy tényleg? El tudnád képzelni vele egy életen át? Azt akarod, hogy ő legyen veled? Őt szereted vagy azt, hogy 7 éve ott van melletted? Amúgy minden rendben megy?

Vagy nála fontosabbnak érzed, hogy szórakozz egy kicsit? A szórakozás után meg úgyis egy stabil kapcsolatot keresnél újra, de találsz-e majd ilyen jót? (Mert ahogy értettem a kapcsolat jó,csak te nem próbálgattál másokat és ez a baj)

Ha tényleg csak annyi, hogy kíváncsi vagy, akkor ezt le tudod győzni, el tudod kergetni. Ha viszont nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor...

Te tudod, hogy neked mi a fontosabb. Én tudtam magamról, hogy kíváncsi vagyok és nem kötöttem le magam eddig. Viszont sok ember van, akinek csak a párja volt az életében és velük maradtak. Nekik is biztos voltak ilyen gondolataik.

Te tudod milyen típus vagy.:)

2017. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy el tudnám vele képzelni, mert annyira bízok benne... de azt hiszem ezt hívják langyos víznek, és félek hogy el megy mellettem az élet, de közben meg félek, hogy később megbánnám, hogy elhagytam. Ő már olyan mintha egy családtag lenne ennyi idő után, szinte minden emlékem hozza köt, de néha meg óriási bátorságot érzek magamban ahhoz, hogy elhagyjam... szörnyű érzés és az a baj, hogy ez már napi szinten feltör bennem

Egyébként köszönöm mindnekinek aki eddig válaszolt, jó objektív véleményeket olvasni és mindegyiknek látom az értelmét

2017. okt. 21. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az ember nem a társad. Féltékeny, (ráadàsul nem teljesen ok nélkül) korlátozni akar, úgy érzed, kimaradsz élményekből mellette. A társad mellett szárnyalni fogsz. A társad támogatni fog akkor is, ha nagyon aggòdik érted. A társaddal szívesen mész majd együtt bulizni és könnyedén áttáncoljátok az éjszakát. Akkor is, ha egyébkènt egyikőtök sem tud táncolni. A társad mellett azt fogod érezni, hogy együtt élitek az életet. Nem pedig azt, hogy elmegy melletted az élet. A társad mellett is lesznek nehéz időszakok. De majd átlendültök rajta. Én azt javaslom, hogy lépj. Nagyon ritkán javaslok szakítást, de ez most olyan helyzet.
2017. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!