Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek járni valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek járni valakivel? Részletek lenn

Figyelt kérdés
19 éves vagyok még soha nem jártam ugy igazán senkivel nem volt komoly kapcsolatom.Valamiért félek tőle.Talán mert még fiatal vagyok?Általában mindig akadna valaki de mikor oda kerül a sor h járjunk meghülyülök és menekülni kezdek.Miért van ez?Sajnos időt sem adok soha magamnak hogy valakit megszeressek mert kilépek mielőtt igazán megismerhetnénk egymást.Mit tehetek ez ellen?
2010. jún. 28. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nemtom szerintem kinövöd XD
2010. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, csak én 20 éves. :O
2010. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nah akkor vitassuk meg:D

kinek van tippe hogy hogyan küzdjük le???

2010. jún. 28. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én tippem h járj velem és minden okés lessz xD
2010. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél
2010. jún. 28. 15:41
 6/15 anonim ***** válasza:
hát, ahogy irtad is, menekülsz. mindattól, amit egy párkapcsolat szimbolizál. gondolkodj el rajta mi az, amitől félsz egy párkapcsolatban (kötődés, mély érzelmek, kiszolgáltatottság, sebezhetőség stb.) velem ugyanez a helyzet amúgy...:)most magamból indultam ki. a megoldás fene tudja mi, élni kell leginkább, és egy idő után az ember észrevétlenül is átlép bizonyos problémákat...már amikor.
2010. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát hallod, én is így vagyok ezzel, pedig már jártam rendesen is, de mégis:Sfiú v lány vagy?

18/F

2010. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is detto. :S

Lassan 21 leszek és lány vagyok...

2010. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


A csípőficamot nem lehet kinőni:) gondolom azért fél vele járni mert nem tud rendesen


Amúgy meg azt javaslom légy nyílt sosincs veszteni valód

2010. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez, 17 vagyok..

mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy fiúk (ismerősök is, ismeretlenek is) írnak iwiwen, facebookon keresztül, némelyikkel tök jól el tudok beszélgetni, kedves, aranyos, helyes, de amikor oda kerül a sor, hogy akkor menjünk el valahova, nem merek lépni, és inkább lemondom, teljesen meghülyülök..

gondolkoztam én is, mitől van ez, még sosem volt kapcsolatom azelőtt, igazából attól is félek, hogy a szüleim mit szólnak, mennyire változik meg az életem e-miatt, igazodnom kell máshoz is, ilyenek :S és fogalmam sincs, hogyan lépjek ezen túl

2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!