Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem posztol közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem posztol közös képet rólunk, szégyel? Ti mennyi közös képet posztoltok a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Karácsonykor is meg kértem készítsünk képet, hogy fel tölthessem de azt sem akart és sosem akar csak ritkán pl nyaralás alkalmával. Azt mondta ő a facebookot ő munka eszközként használja, itt a munkájával kapcsolatos dolgait rakja és nem a magán életét akarja. De mindenki más rakja fel a boldogabbnál boldogabb közös képeket, itt meg ott vannak épp és stb. Nekünk meg semmi, így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk. Mit gondoltok erről? Ő meg azt mondja régen se voltak fényképek amiket fel raktak nagyiék a facera mégis együtt voltak.

2018. dec. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Én szeretem megosztani az élményeimet, sikereimet az ismerőseimmel, különösen azokkal, akik hozzásegítettek valamihez, és akkor igazából nem csak az én sikerem, hanem az övék is, hadd legyenek büszkék. De még engem sem zavarna, ha párkapcsolatban nem zsúfolnánk tele a közösségi médiát mindenfélével. Jelenleg egyedülálló vagyok, de nagyon idegesítők tudnak lenni, akik folyamatosan posztolgatnak a kapcsolatukról, a gyerekeikről, és ismertem egy testvérpárt, akik nyilvánosan így jó tesók, úgy jó tesók, de a háttérben meg marták egymást, és a legnagyobb ömlengésekből lettek végül a legrondább szakítások.

Egyébként meg ha téged ez annyira zavar, akkor én mérget mernék venni rá, hogy idővel olyan konfliktus lesz kettőtök között, ami úgyis szétbarmolja a kapcsolatotokat. Kereshetnél olyan társat, aki kifelé is teljesíti az elvárásaidat, és akkor nem lenne probléma. Ő ezt nem fogja megtenni, csak ímmel-ámmal, mert nem olyan ember. A kérdésedből meg látom, hogy neked ezt nehezedre esik elfogadni.

2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
83%

Pont pár napja olvastam egy jó kis cikket erről, amiben egy pszichológus fejtette ki, mennyire "hatásvadász" mindent kiposztolgatni. Akik ezt teszik, bizonytalanok a kapcsolatukban és azáltal, hogy megosztogatják a "csodás, boldog" pillanataikat, magukkal is elhitetik, hogy minden "hepiszánsájn", miközben valójában nem az. Pár képet kitenni még oké, de ez is egyén-függő.

Emlékszem, volt egy ismerős pár, akik olyan szintű nyáladzást csaptak minden egyes közös képük alatt (persze azokból is volt vagy ezer...), hogy majdnem behánytam. A csajnak azóta gyereke van mástól, a srácnak meg menyasszonya...

Ennyit a nagy "örökkészeretlek", meg "életemértelme" romcsizásról :) .

2018. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kapcsolatban, de a Facebookot egyedül a Messenger miatt használom, nem töltök fel képeket, nem posztolgatok, nem osztok meg dolgokat, legfeljebb like-ot nyomok, ha megjelölnek valahol, vagy ha ki akarom fejezni az egyetértésemet adott témában. Azt sem szeretem, ha mások képén kell szerepelnem, alkalomadtán viselem csak el. Ha lenne párom, az nem változtatna ezen. Ez annyit jelent, hogy kényelmetlenül érzem magam, ha a "nyilvánosság" szeme elé kerülök, fontos nekem a privátszférám, semmi köze ahhoz, hogy kit szégyellek és kit nem. Azt meg miért nem tojod le vastagon, hogy a párod exe mit hisz?
2018. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
16%

Amit mások kitesznek, nem minden esetben fedi a valóságot. Minden happy, milyen boldogok, minden tökéletes, szép és jó...néha nagyon csalóka. Én elég posztolgatós vagyok, de párommal közös kép nincs. Ismerősök sem vagyunk. Az ok, ő házas, felesége van. Felesége néha posztol, igaz nem sűtün, pár kép van fent fb-n. Beállított, közös képek. Nekünk is vannak képeink, csak azt senki nem látja. Ha egymás mellé tennénk a képeket, a boldogság nem az övékén látszik. Hosszú évek óta együtt vagyunk, kialakultak a szokásaink, közös dolgaink, megszokott életünk. Időt többet tölt velem, mint otthon. Posztolgatás ide vagy oda...szerinted ki mégis a boldogabb?

Ezt amúgy csak arra írtam, ne arra adj, hogy más mit posztol.

Viszont a párod, hogy ennyire elzárkózik tőle, fura.

2018. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Szólni kéne Starknak, hogy hagyja a pitsába Thanost, mert itt sokkal nagyobb probléma van kibontakozóban!
2018. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nekünk is vannak képeink azért, régebbről elég sok de mostanában nem nagyon akar. Nem érzi fontosnak.
2018. dec. 29. 20:46
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

#24

No offense, de a csávó is tudja, hogy a "párja" vagy, nem a szeretője?

2018. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy közös profilképünk van, de anélkül is meglennék/meglennénk.
2018. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Én egy jó 2-3 éve nem használom már a facebookomat. Most szingli vagyok, 1 hónapja szakítottam a mára már exemmel - neki nem is volt facebookja. Tök fölöslegesnek tartom a közös képek megosztását... aki számít, az tudta, hogy együtt vagyunk, és a kevésbé jó időszakainkban sem éreztük, hogy bizonygítnunk kellene szocmédián, hogy milyen boldogok vagyunk együtt, a rózsaszn szemüveges időszakban meg pláne nem. És ha mondjuk elmegyek állást keresni, hát ott se az veszi ki jól magát, ha utánadnéznek facebookon, hogy minden 2. héten van egy "immmmádom a prüntyőkémet szercsiláwcsi" kép.
2018. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az én ismerőseim között is azok nyáladzottak közös képekkel a legjobban, akik aztán 1 év múlva jöttek a "miért martál belém, ha szeretsz"-féle nyálas idézetes posztokkal meg alpári módon küldték el egymást melegebb éghajlatra.
2018. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!