Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem posztol közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem posztol közös képet rólunk, szégyel? Ti mennyi közös képet posztoltok a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Karácsonykor is meg kértem készítsünk képet, hogy fel tölthessem de azt sem akart és sosem akar csak ritkán pl nyaralás alkalmával. Azt mondta ő a facebookot ő munka eszközként használja, itt a munkájával kapcsolatos dolgait rakja és nem a magán életét akarja. De mindenki más rakja fel a boldogabbnál boldogabb közös képeket, itt meg ott vannak épp és stb. Nekünk meg semmi, így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk. Mit gondoltok erről? Ő meg azt mondja régen se voltak fényképek amiket fel raktak nagyiék a facera mégis együtt voltak.

2018. dec. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
61%
Internetre soha semmi személyeset nem töltünk fel.Azért jó lenne már megtanulni használni is ezt a sok szrt ami körülvesz minket és nem csak észnélkül nyomkorászni..
2018. dec. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

27-es, igen tudja. Ő is annak tart, a párjának. Ha beszél valakinek rólam, vagy amikor bemutat valakinek, akkor is úgy mondja, a párom. Bármilyen hihetetlen számodra, van ilyen.

24 voltam

2018. dec. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot :)
2018. dec. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm!😊
2018. dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
"27-es, igen tudja. Ő is annak tart, a párjának." - Miért nem válik el akkor?
2018. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, miért nem válik..
2018. dec. 30. 11:14
 37/41 anonim ***** válasza:
Az egy külön történet, ne haragudjatok, most nem részletezném.
2018. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem teszünk ki már közös képet. Alkalomadtán csak. Azt hiszem tavaly júliusban volt az utolsó. Nem szeretjük a face-t nagyon.

De ez, hogy valakk mégcsak nem is ismerőse a párjának, az a másik véglet. Hát akkor ki az ismerősöd? Kollégák? Arra ott a LinkedIn. Csak család? A párod nem a családod? És azt sem értem, hogy erre miért büszke valaki? Hát nem ismerősökre van az a nyomorult Facebook? A párod nem ismerős? Vagy én nem értem?!

A másik meg persze az, ha valaki kitesz a párjáról képet, az meg le akarja vetetni. Na az gyanús.

De nálatok nem ez van, kérdező, engedd el ezt a témát.

2019. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem le pontoztak,mert el mondtam,h mit tett a baratnom ferje. Soha semmit nem tett ki vele,csak haverokkal.En Mondtam akkor neki ,h ez nem fura? Azt mondta ,h nem mert akik ki teszik azok bizonygatjak a jo kapcsolatot,nekik nem kell.Aztan ki derult ,h a ferje tarskereso es tarsai,es azert nem volt kep a baratnommel,mert igy lehetett csajozni.Nem azt mondom,h mindenki ezt csinalja ,de ilyenre is van pelda,hiaba pontozzatok le az igazsagot.
2019. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#39

Hát ha a feleségén kívül mindenkivel töltöget fel képeket valaki, az valóban lehet gyanús, de a kérdező párja megmondta, hogy semmiféle magánélethez kapcsolható cuccot nem akar kirakni (csak munkaügyeset), szóval az kicsit más.

2019. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!