Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem posztol közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem posztol közös képet rólunk, szégyel? Ti mennyi közös képet posztoltok a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Karácsonykor is meg kértem készítsünk képet, hogy fel tölthessem de azt sem akart és sosem akar csak ritkán pl nyaralás alkalmával. Azt mondta ő a facebookot ő munka eszközként használja, itt a munkájával kapcsolatos dolgait rakja és nem a magán életét akarja. De mindenki más rakja fel a boldogabbnál boldogabb közös képeket, itt meg ott vannak épp és stb. Nekünk meg semmi, így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk. Mit gondoltok erről? Ő meg azt mondja régen se voltak fényképek amiket fel raktak nagyiék a facera mégis együtt voltak.

2018. dec. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%
Én sem rakok ki semmit a magánéletemről.
2018. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
65%

Kifele: nem ismerosom a fbon, igy kozos kep sincs, sem statusza beallitva.

Valosag: 4eve egyutt vagyunk,1 eve jegyesek, tapasztalom minden nap h szeret, tisztel, eloben a csaladjanak, a baratainak felvallal, buszke ra h en vagyok a parja.


Hany meg hany kirakatkapcsolatot ismerek a fbon akik eloben utaljak v le se tojjak egymast csak osszeallnak par jol sikerult foto kedveert h mutassak h minden rendben..... nekem az szamit h mit cselekszik,nem az h a fbon mit (nem) mond rolam, rolunk az ismeroseinek.... A kapcsolatunk nem attol lesz ertekes h masok esetleg irigykedve nezik a kozos fotoinkat.

2018. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van a párodnak, egy-két közös kép bőven elég, meg az, hogy ki van írva, hogy kapcsolatban vagytok, így az ő exe és a te exed is tudják, hogy mi a helyzet. A való életben együtt töltött idő minősége legyen mérvadó egy kapcsolatban, az a fontos. Ha közös kép kell, szerezzetek be egy jobb minöségű fényképezőt, sétáljatok a természetbe, állvány, önkioldó, aztán felteszitek otthon a sz.gépre. Nem az a facebook által lebutított zajtenger fog legalább visszaköszönni.
2018. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
33%
Baratnom is ezzel magyarazta,h miert nem tesz fel kepet a ferje.Aztan kiderult ,h igy konyebb volt csajozni😂.
2018. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
57%
És egy kapcsolat attól lesz "tökéletes", hogy eljárkálnak ilyen meg olyan helyekre és erről raknak fel egy mosolygós képet?? Ezt remélem nem gondoltad komolyan. Attól, hogy szépen mosolyognak egymás mellett a Bahamákon még lehet a világ legrosszabb, legértelmetlenebb kapcsolata. Az amit kifelé mutatnak az esetek 90%-ában abszolút nem tükrözi a valóságot.
2018. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%

" így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk. "



Mit érdekel az téged?

2018. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%

3,5 éve vagyunk együtt, egyikünknek sincs kint családi állapot, és nincsenek közös képek sem. Az egyetlen "kép", mikor egy baráti párral elmentünk a Balatonra, és ők tettek fel egy képet a naplementéről (egyikünk se volt rajta), és azon bejelöltek mindannyiunkat.

Miért érdekel téged, hogy az exe tud-e a kapcsolatotokról vagy sem? Ettől a ti kapcsolatotok jobb/rosszabb lesz?

2018. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire egyetértek az előbbi válaszokkal, a facebook nem olyan fontos dolog...


Viszont nekem fura, ha valakit zavar, ha netán én osztok meg vele készült fotót a saját oldalamon. Az én barátom sem facebbokozó típus, de nem is okozott neki gondot, amikor én osztottam meg közös képet a saját profilomra.



"csak ritkán pl nyaralás alkalmával"


Tehát ha jól értem, akkor már vannak közös képeitek, nem? Akkor mi a baj?

2018. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is az ismerőseim több, mint kétharmada a munkámhoz köthető. De ez még nem is lenne indok, viszont az már igen, hogy ezek az emberek teljesen különböző beállítottságúak. Továbbá a jelentős többségük alig ismer. Ismernek a munkába, ismernek mint orvos, de nem mint hétköznapi ember. És szerintem nem tenne jót a rapportoknak, ha mixelnénk a dolgokat.
2018. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem publikáltam, amíg kapcsolatban voltam. Szerintem nem oda tartozik. Egy esküvőit esetleg szerintem nem gáz kitenni, mégiscsak jeles alkalom, de irritáló, amikor valaki ott éli az életét és nem az emlékek miatt akar közös képet, csak azért, hogy legyen mit posztolgatni. Ez nem csak kiábrándító számomra, hanem roppant zavaró is és én sem engedném. Tuti balhé lenne belőle...
2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!