Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nő fiatalon jó? Mondjuk 10 év korkülönbséggel a pasi javára?

Figyelt kérdés

Azt mondták nekem, hogy a "nők agyilag nagyon gyorsan öregednek, elhasználódnak"


tehát ha most én 30 éves vagyok, akkor 20on pár éves lány lenne az ideális? De miért is?


Értem én, hogy gyereket szülni ez a kor az optimális, de az nekem nem izlik, hogy én csak arra legyek jó, hogy pénzeljem a "családomat"


Ugye nem kell sokat mesélnem arról, hogy sok fiatal anyuka nem akar visszamenni dolgozni, a gyereket élő pajzsnak használják fel. A háztartást nem vezetik, nem főznek, csak elvárnak és követelnek. Konkrétan elvárják, hogy kommunikálni se kelljen, mert a pasi dolga, hogy tudja mi az elvárás.


Engem valahogy ez nem vonz :( Egy fiatal lány hisztije, nyígása, de legfőképp az nem tetszik, hogy donorként tekintenek a férjekre, és nem társként :(


Persze itt tegyünk különbséget a férj és a szerető között. A szerető izgalmas, jó genetikájú csődör, a férj meg egy igásló.


De valamiért mégis ugy gondolom, hogy az én meglátásaim szerint nem érdemes élnem, mert az emberiség tendenciájával ez teljesen szembemegy :(


Igy hát szeretném megérteni, hogy miért vágom magam alatt a fát, ha egy idősebb, agyilag ép, lehiggadt, önálló nő mellett szeretnék lenni, nem pedig egy instabil, fejlődésre nem hajlandó akarnok parazitával?


2018. dec. 29. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
"NAGY szöveg tényleg, hogy a nők gyorsabban érnek...de valamiért mégsem képesek egyedül megállni a lábukon" - Ezek szerint én nem vagyok nő. Köszi, hogy felhomályosítottál róla. :-) De akkor hol a farkam?
2018. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

én is voltam olyan nővel, aki azt mondogatta, hogy ő már-már férfi és várja, hogy kinőjön a farka.


de még ez is mérföldekkel több nőiesség mint a vinnyogó kiskutyák

2018. dec. 29. 19:44
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok farkat növeszteni, bocs, de megállok a saját lábamon, eltartom magam a munkából gyűjtött pénzből vásárolt minimális lakáskassza hiteles saját lakásomban, jut a háziállataimra és a többi hobbimra is. Nekem nem kell egy férfi eltartónak, társnak igen, az más.
2018. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

csak kiváncsi lennék hogyan gondolkodtál 20on pár évesen, amikor a veled egykorú lányok egy része azon álmodozott hogy majd milyen férjet talál magának (gondolom a szép lányok keltek el nagyobb eséllyel)


bár hogy mit ne mondjak...nem tudom mi motiválja azt a sok férfit, aki hagyja hogy egy ronda kövér igénytelen nő uralkodjon rajta:(

2018. dec. 29. 20:07
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
"csak kiváncsi lennék hogyan gondolkodtál 20on pár évesen" - Főiskolára jártam, informatikát tanultam, dolgozni kezdtem suli mellett, hogy ne legyek senki eltartottja, és szerezzek munkatapasztalatot, gyűjtöttem, hogy egyszer lakást tudjak venni (igazából már a zsebpénzemet félretettem 12 éves korom óta...), először megtakarítás alapú életbiztosítást, majd Fundamenta lakáskasszát indítottam, ugyancsak lakáscélból, nem volt jó a kapcsolatom a szüleimmel, de nem akartam albérletre szórni a pénzt, mert tudtam, hogy akkor sose tudok tőlük elköltözni, a válság idején lettem friss diplomás pályakezdő, és jól jött, hogy volt már munkatapasztalatom, így bár Q nehéz volt, soha nem zuhantam annyira a szakadékba azokban az években, hogy ne tudtam volna talpra állni, megküzdöttem nőként a munkáltatókkal, a szakmában is, meg úgy egyáltalán azért, mert nő vagyok, és mi van, ha szülni megyek, a 31-et töltöttem, amikor kézhez kaptam a lakásom kulcsait, amihez kb. 4 hónappal korábban kötöttük a szerződést, és 36 éves koromra teljesen kifizetem a hitelt.
2018. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja, és sose voltam túlsúlyos, jelenleg is aktívan sportolok munka mellett. :-)
2018. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

na ezzel szemben sok nő meg rámarkol valami ürge tökére, aztán azt szorongatja


szül 1-2 gyereket, és azokat élő pajzsként használva kizsarolja magának az eltartott létet.


munkahelyre 5-10 év után vissza lehet könyörögni, persze mindent megtesz az ellen, hogy ez sikerüljön.

2018. dec. 29. 22:33
 18/21 A kérdező kommentje:
és még el is hizik, mert miért nem, zabálni JÓ
2018. dec. 29. 22:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők. És? Nem minden nő olyan.
2018. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek egyet a kérdésben megfogalmazott elméletekkel. A nők,ha szülnek gyereket,azt nem fegyverként használják,hanem a legjobbat akarják neki.Sok nő felszed ilyenkor néhány kg-t,de sokan nem.Nem azért híznak meg,mert zabálni jó. Ez az egyik.A másik pedig az,hogy gyerek mellett ,főleg ha az kicsi,Magyarországon nehéz elhelyezkedni.Sokan elveszítik a munkájukat ilyenkor.Senki nem várja el,hogy eltartsd,de bizony vannak ilyen helyzetek (anyaság),amikor több megértésre,támogatásra van szüksége egy nőnek.Ahol két értelmes ember van együtt,ez nem szokott probléma lenni.Akárhogy is nézed, a nők kiszolgáltatotabb helyzetben vannak.A szerető meg olyankor jön képbe,ha valami hiányzik a kapcsolatból.Mindkét fél esetében. Ne hidd már magad olyan értelmesnek. Neked mi lenne az ideàlis? Mosson,főzzön,takarítson,tartsa el magát,szüljön gyereket,nevelje a gyereket,és ne hízzon meg soha 1 kgt se.És te mit adsz cserébe?
2018. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!