Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nő fiatalon jó? Mondjuk 10 év korkülönbséggel a pasi javára?

Figyelt kérdés

Azt mondták nekem, hogy a "nők agyilag nagyon gyorsan öregednek, elhasználódnak"


tehát ha most én 30 éves vagyok, akkor 20on pár éves lány lenne az ideális? De miért is?


Értem én, hogy gyereket szülni ez a kor az optimális, de az nekem nem izlik, hogy én csak arra legyek jó, hogy pénzeljem a "családomat"


Ugye nem kell sokat mesélnem arról, hogy sok fiatal anyuka nem akar visszamenni dolgozni, a gyereket élő pajzsnak használják fel. A háztartást nem vezetik, nem főznek, csak elvárnak és követelnek. Konkrétan elvárják, hogy kommunikálni se kelljen, mert a pasi dolga, hogy tudja mi az elvárás.


Engem valahogy ez nem vonz :( Egy fiatal lány hisztije, nyígása, de legfőképp az nem tetszik, hogy donorként tekintenek a férjekre, és nem társként :(


Persze itt tegyünk különbséget a férj és a szerető között. A szerető izgalmas, jó genetikájú csődör, a férj meg egy igásló.


De valamiért mégis ugy gondolom, hogy az én meglátásaim szerint nem érdemes élnem, mert az emberiség tendenciájával ez teljesen szembemegy :(


Igy hát szeretném megérteni, hogy miért vágom magam alatt a fát, ha egy idősebb, agyilag ép, lehiggadt, önálló nő mellett szeretnék lenni, nem pedig egy instabil, fejlődésre nem hajlandó akarnok parazitával?


2018. dec. 29. 18:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az agyi elhasználódást rosszul mondták. A nők fizikailag használódnak el hamarabb. Csúnyábban öregszenek, mint a férfiak, ez tény.

Szerintem sok a 10 év, de 4-5 év ideális.

Kitartott nő nem csak 20-as lehet, ahogy semmirekellő lusta férfi sem csak fiatalabb, mint a nő.

Az élettapasztalat számít sokat, sokkal tapasztaltabb már egy 25 éves férfi is, mint egy 20 éves. És magabiztosabb, amit a fiatal lányok értékelnek.

2019. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!