Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szerelmes belém, talán soha nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szexkapcsolatként indult az egész, én már az elején többet éreztem, de ő nem... fél évig csak szexeltünk, miközben jól tudtam, hogy más lányokkal is "elvan". Fél év után úgy döntöttem, hogy lezárok vele mindent végleg,mert belefáradtam. Ekkor kezdett el jobban foglalkozni,elhívott vacsizni, elmentünk hosszú hétvégére kirándulni,stb. De igazából soha nem lett kimondva, hogy együtt vagyunk, sőt amikor felraktam egy közös képet (mert én már teljesen elhittem,hogy nem csak szex),akkor utana azon izgult,hogy másoknak majd csak azt mondja, hogy "ez csak egy kép..."

Ez tavaly október végén történt. Decemberben történt,hogy elköltözött a lakótársam,és egyre többet volt nálam. Nem hivatalosan akkor már szinte együtt laktunk,de a hivatalos összeköltözés idén márciusban történt meg.

Mindig éreztem és tudtam,hogy a mi kapcsolatunkban én vagyok az a fél, aki jobban szereti a másikat.

Az elmúlt időszakban nem látom már rajta annyira a lelkesedést,ezért megint feljöttek bennem a múltbeli sérelmek, amik neki csak szexre kellettem neki,pedig már akkor is tisztában volt az érzéseimmel. Talán kicsit még a múltban élek, és úgy érzem ez az időszak mindig is kétségben tartott az ő érzéseiről. Úgy érzem,hogy ráerőltettem ezt az egészet,pedig nem akartam.

Sokszor mondtam neki, hogy mindennel jobban szeretem és soha nem szerettem még így senkit,amire ő rendszeresen annyit mond, hogy ő is szeret.


A lényeg, hogy tegnap megkérdeztem, hogy szerelmes -e. Zavarba jött és láttam rajta, hogy hazudik,de azt mondta,hogy igen.

Kérdeztem tőle, hogy mikor lett szerelmes? Azt mondta, hogy miután összeköltöztünk. Nagyon fájt,és mondtam neki,hogy ez fordítva működik. Elsőnek szerelmes vagy és aztán szeretsz. Kijavított, hogy nem. Elsőnek KEDVELSZ valakit, szerelmes leszel,és szereted. Visszakérdeztem, hogy tehát akkor amikor márciusban összeköltöztünk,te nem voltál szerelmes és nem szerettél,hanem kedveltél?

Azt mondta, hogy igen kedvelt,de tudta, hogy majd kialakulnak az érzések (amiknek 1 év alatt nem sikerült kialakulnia???!!) ,és azt mondta, hogy már akkor is el tudta velem képzelni az életét...

Nagyon fájt ezt megtudni,mert lassan 2 éve mióta ismerem,többet érzek iránta...

Ti hogyan állnátok ehhez a kapcsolathoz?

Én olyasvalakivel szeretnék közös jövőt aki ugyanúgy szerelmesen szeret mint én,de ha a kapcsolat elején nem jött a szerelem a részéről,nem tudom mire számítsak.

Nagyon sok mindent tettem érte. Korábban is kaptam volna egy állást,amihez el kellett volna költöznöm, de fájt volna itt hagynom, ő pedig megmondta már akkor is (áprilisban,miután összeköltöztünk), hogy ő nem költözik sehová, és a távkapcsolatnak nincs értelme stb. Most úgy néz ki adott egy hasonló lehetőség, viszont a helyzet ugyanez, ő teljesen elzárkózik a költözéstől. Nagyon vívódom, mert nagyon szeretem de lehet később bánni fogom,hogy hagytam,hogy az érzelmeim irányítsanak 2 év után még mindig.


Szerintetek lehet így elkezdeni egy kapcsolatot,összeköltözést, hogy csak "kedvelt"? Van ennek hosszú távon jövője?


Köszönöm ha elolvastad!

N/24


2018. dec. 18. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Okos vagy.
2018. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne csak a szavakon múljon egy kapcsolat, nekem volt pár barátnőm, és akiket úgymond megszerettem, szerettem, nagyon sajnálom, hogy vége lett. Őket sem igazán szerelemmel szerettem, szerintem ilyen kérdést kár feszegetni, mert lehet, megsérülsz benne. Legyen elég, hogy veled van, és azt mondja szeret. És sokmindent megtesz érted.

Volt barátnőm, akit szerelemmel szerettem, de mellette olyan szinten utáltam, hogy....valószínű ha ma meglátnám, elkergetném a bánatba.

2018. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól azt, hogy le szeretnéd-e élni vele az életed. (Ettől a mizériától függetlenül). Utána pedig kérdezd ezt meg tőle is. Ha mindketten igent mondotok, szerintem felesleges ezen aggódni, ha már ki van mondva, hogy együtt vagytok, hűségesen és elköteleződve egymás iránt. Utána pedig nem szabad feszegetni a témát. Két ember nem fogja mindig pontosan ugyanazt érezni egymás iránt, de ha megvan a szeretet és a szándék a közös életre, akkor nincs baj, ha működik a kapcsolat.
2018. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod.Nem lehet így behatárolni,hogy minek,hogy kell történnie.Szerintem is a szerelem idővel alakul ki,meg a jó kapcsolat is.De ha a fejére mászol ezzel,higy szeretsz e vagy nem meg akkor miért,előbb utóbb ki fog belőled ábrándulni.Veled él,azt mondta,hogy szeret,nem értem mi bajod
2018. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szoktatok ti kommunikálni egymással? A leírásból úgy tűnik, mintha mindketten csak sodródnátok ebben a kapcsolatban. te szerelmes vagy, neki meg kényelmes...

Szerintem üljetek le megbeszélni, hogy hova tart ez a kapcsolat, ki mit szeretne, mik a tervek a jövőre nézve, van e egyáltalán közös jövőkép. Ezután döntenék az állásról.

2018. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem semmi, hogy ennyire sem becsülöd saját magad, hogy olyan emberrel vagy együtt aki viszont szeret. Teljesítmény.
2018. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Ismerek ilyen párt, méghozzá onnan, hogy én voltam az egyik más lány.

Megpróbálom elfogultság nélkül összefoglalni mi történt.

A fiú mindig nekem panaszkodott, hogy miért nem jó a főlánnyal, majd évek múlva mégiscsak elvette. Most nagy a boldogság, gyerekeik születtek, de a fiú továbbra is rendszeresen vadászgat a régi helyein, néha beszélünk.

Ez nem azt jelenti, hogy nem változhat meg valaki, de én nem nagyon hiszek ezekután ebben.

2018. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ah ez a kapcsolat kuka, csak sérelmeid lesznek és a fullánkok egyre mélyebbre fognak fúródni. Voltam ott, ahol te, mondjuk az nem szexkapcsolat volt, hanem hivatalosnak indult, de mindig én szerettem jobban, ő meg az exét. Nem akart összeköltözni,közös képeket nem szabadott feltölteni.

2,5 év totál nyomor volt.


Ebben a kapcsolatban csak boldogtalan leszel.


30N

2018. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
En azt nem ertem, min es miert lepodtel meg. Mindig csak egy idotolto nemiszerv voltal szamara, ezt tudvan mentel bele a kapcsolatba es eroltetted a tovabbiakat.
2018. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, csak lakótársi közösség. Neki nagyon kényelmes, hogy kéznél vagy, tehát bármikor megdugható. A helyedben nem hagynék ki egy új lehetőséget emiatt a pali miatt.Lépnék egy másik (talán jobb) jövő felé.
2018. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!