Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok befizetne titeket egy pszichológushoz karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha korábban szóba került, hogy menni szeretnél és így jött neki az ötlet, akkor ezzel nincs baj. Ha ezt a hátad mögött elintezte, plusz a semmiből kapsz egy ilyen utalást... Hát az baj...

Utobbi esetben én nagyon kiakadnék.

2018. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék, most tényleg nagyon jót tenne :(
2018. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
És az azt követő alkalmakat is ő állja? Mert egy kezelés lókukit sem ér. Amúgy örülnék, mert éppen szakembert keresek, de ezt ő is tudja. Ha nem így lenne, nem értékelném, hogy csak úgy, a semmiből ilyet leszervez.
2018. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az amerikai filmek miatt hiszik azt az emberek, hogy csak fizetős pszichológusok vannak?
2018. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Szakítás, mert ő csak ne rendezze el az életemet ilyen formában!
2018. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Milyen utolsó ótvar pszichológus az, akinél ezt meg lehet csinálni? Hozzá már akkor se mennék, ha később saját magamnak intézném.
2018. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pszichológus tanonc ismerősöm, aki már gyakornokoskodik a szakmájában. Ő mesélte, hogy nem szoktak jól elsülni az ilyen dolgok, mert általában az így befizetett emberek nem partnerek a kezelésben, nem érdekli őket, hülyeségnek tartják, nem ők akartak menni. Szóval nem jó, ha az ilyen dolgokat a pár nem beszéli meg előre.

Megjegyzem, anyámnak volt egyszer hasonló húzása, csak nem pszichológushoz, hanem orvoshoz kért a hátam mögött beutalót, ami nem volt indokolt, olyan dühös voltam, hogy fecnikre téptem és elégettem a papírt. Őt egyébként kezelik, most éppen stabil az állapota, de akkor úgy gondolta, hogy jó lesz, ha engem is.

2018. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Remélhetőleg az ilyen ajándékokat is lehet cserélni,ha nem passzol.
2018. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Akkor örülnék, ha előzetesen kifejeztem, hogy tervezek menni / "örülnék" neki. Ha nem, akkor felháborítana a gesztus... a szeretet ünnepén ne azt fejezze ki nekem, hogy hülye vagyok vagy nem vagyok elég jó neki és fejlődnöm kellene. Hanem olyan dolgot adjon, aminek ÉN örülnék.
2018. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%

Első gondolatom nekem is negatív volt.

De bele gondoltam. Volt páromat (nő)3szor elkapta valami furcsa dolog. Konkrétan "megvert"vagyis nem teljesen. felénk így mondják:"beborúlt neki". Egyikből csók lett a másikból szex a harmadiknál ott hagytam..Amelyikből szex lett,ott lelöktem magamról elakartam menni onnan de még mindig ütött lefogtam és elkezdtem csókolgatni. Na éppen volt oka a megzakkanásra. Nem akart gyerek,nem jártak vele orvoshoz,alkesz öreg szülők,fiatalon anya lett,munkába kényszerítették 19 évesen ,hazament gyerek nevelés,gyerek apja 3hónap után lelépett....szegénység..(magyarok voltak). A legtöbb ilyen "bajban levő embernek" ha azt mondod" menjünk el kicsim " szakemberhez durva elutasító a reakciója. Viszont ha x nap kap egy ilyen lehetőséget,van rá pár napja gondolkodni hátha belátja és elmegy....Karácsonyra gusztustalan.

2018. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!