Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hiszi magat a legtobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi magat a legtobb ferfi nyeregben?

Figyelt kérdés

Tok mindegy, hogy rosszabbul nez ki, hogy rossz munkat vegez, hogy szegeny vagy rossz a termeszete.

Egy kapcsolatrol se tudok, amiben valami szemetseget ne csinalt volna a ferfi.

Pelda 1: atlagnal okosabb csinos lany, akiert a legtobb ferfi odavan -> baratja szetcsalja nala rosszabb, lecsuszottabb nokkel

Pelda 2: atlagnal sokkal okosabb, ambiciozus jo karrier elott allo no, aki sokkal jobban nez ki a baratjanal -> ferfi megcsalja


Meg sorolhatnam a hasonlo kapcsolatokat, hozhatnek fel peldakat, amikben a no kedves gondoskodo es a ferfi egy sz****rdarabkent kezeli.

Barataim is hasonloak voltak, az elejen kedvesek, visszafogottak, aztan miutan megkaptak es biztosnak ereztek a dolgot, kijott beloluk az allat.

Es en kifejezetten visszafogott, kedves ferfiakat kerestem, nagyon magasak az elvarasaim szemelyiseget illetoleg, de meg a normalisnaktuno ferfiak is kifordulnak magukbol, nyeregben erzik magukat.

Meg akkor csak-csak viselkedett, mikor napi szinten tobbszor volt szex, de egyszer megserultem es most a gyogyulofolyamatban nincs mivel faj. Azota teljesen kesz van.


En nem ertem. Peldakat meg azert hoztam fel, hogy ne arra fogjak a valaszolok, hogy en fogok ki rosszakat, mert eddig egy kapcsolatrol nem hallottam, ahol a ferfi ne lepett volna felre vagy ne kezelte a nojet egy semmikent.

Ez amiatt van, mert a tortenelem soran a ferfiak dominaltak es frusztralja oket, hogy mar kb egyenjogusag van es muszaj nekik feljebbvalonak hinni magukat? Hazudni, megcsalni, lehuzni a not, hogy jobbnak erezze magat?

Nok, voltatok olyan ferfival kapcsolatban, ki egyaltalan nem volt ilyen?


2018. dec. 30. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

A férjem egyáltalán nem ilyen, mint ahogy leírtad. Kedves, figyelmes, törődő, és tényleg ez a személyisége, 5 éven keresztül minden nap nem tudja magát megjátszani senki sem. Nem csal meg, nincs rá ideje, meg amúgy sem ismer nőket, lehetősége sincs rá, lehúzni meg főleg nem húz le, együtt támogatjuk és biztatjuk egymást.


Én tényleg azt tudom mondani, hogy vagy nagyon rossz emberismerő vagy, vagy valami van a példáidban szereplő nőkben is és benned is, ami kiváltja ezt a férfiakból. Nekem is volt olyan kapcsolatom, amit leírtál, de ott ez érezhető is volt már az elejétől kezdve, és én sem voltam mindig éppen az a tündibündi mintafeleség, mint most.

2018. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Mert ha egy férfi sz**darabként kezeli a nőt, az vonzó, férfias. Aki kedves, rajong a nőért, az pedig "deeearanyooos fiú, olyan jó BARÁT!" tapasztalat, sokszor láttam.


A bunkó pedig több nőt kezelget párhuzamosan.

2018. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Egyfelől valószínűleg rosszul választasz.

Kicsit kezdem unni a nők picsogását arról hogy ők visszafogott meg kedves kis buz1kat keresnek maguknak, aztán jönnek ide sírni, hogy hát kijött belőle az állat.

Alaphangon senki nem kedves a privát életben.

Már egyszer leírtam, de látom, megint el kell ugatnom, a kedvesség egy "álca"-tulajdonság, de, hogy amögött mi rejtőzik, az indig kérdéses.

A visszafogott sem gondolom, hogy jó tulajdonság lenne. Az valami kisebbségi komplexusra, vagy frusztráció utalhat.

Leírtál két kritériumot, amiből igazából egyik sem előnyös tulajdonság a magánéletben, az egyik azért mert nem is létezik valójában (csak ideig óráig) a másik meg valami probléma utal.


Gratula...

2018. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1

Ez az, en fiatal vagyok, de fozni pl imadok es en teljesen el tudnek kotelezodni egy ferfi mellett es egy szep eletet kialakitani, karriert epiteni, utazni, stbstb. Sosem voltam egy buta ertektelen r**banc, mert nekem ez nincs a szemelyisegemben. Mindig parkapcsolatkozpontu voltam, erdeklodtem a masik irant, nyitott voltam a hobbijaira es sok szereretet es szexet adtam. Nem vagyok tokeletes, mint ahogy ok sem, ez mar csak igy termeszetes. De amig en probaltam par kompromisszumot kotni, ok soha,a "szabadsagra" hivatkozva. De egy kapcsolatban nem lehetsz 100% szabad, mert az egyutteles nem egyszeru, senki sem passzol 100%ban es egy kozos rutint kell kialakitani.

Egy alapveto pelda: egyik fel koszos, nem rendszereto, masik tiszta es rendben tartja a dolgait. A kompromisszum az lenne, hogy egyik fel tobbet takarit, mint szokott, masik meg vagy extra energiat rak a hazimunkaba vagy leteszi az igenyeit a tokeletessegrol.

De az ugy nem mukodik hogy az egyikuk nem hajlando semmire.

#3

Visszafogottsagot en az introvertaltsaggak ertem osszefuggoben. Akinek nincs szuksege a kozeppontban lenni, harsanynak lenni, stb, mert en is nyugodt termeszetu ember vagyok. Akinek nem az a szorakozas, hogy elmegy leissza magat egy diszkoban, hanem elutazik velem Svedorszagba megnezni az eszaki fenyeket (hah, csak egy pelda, de ha ezt a ketto idotoltest osszehasoblitod, akkor latod mit ertettem ez alatt).


Persze most bele lett kotve ebbe, de azert emeltem ki, mert altalaban raugranak itt, hogy biztos "alfahimmel" vagy, aki istennem hiszi magat. Es nem, nem. Engem nem erdekelnek az ilyen ferfiak.

2018. dec. 30. 11:48
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nos ez elég összetett kérdés. A közös élet nem akaródzik működni talán valameik fél számára legyenek ezek most példának okáért a férfiak. Egy kapcsolatban az a legjobb ha megismerjük a másikat á-tól z-ig és nem csak hazamegyünk hozzá lefekszünk vele vagy éppen meghalgatjuk de nem figyelünk igazából rá. Van egy férfi kollegám nemrég megismerkedett egy lánnyal azóta babát várnak de ő kijelentette mármint négyszemközt viccesen hogy ő attól hogy családos apuka lesz még ugyanúgy megcsalja a párját xy kolleganővel és kész.Azért mondom ezt az esetet mert ez hasonlít arra a példára amit te a kérdésedben említettél. És persze egy segédmunkás muksóról van szó kinek se szakmája se semmi, max a 8 általános a kettő méter 10 centis magassága a szarrá zselézett halya és a beleszarok mindenbe hozzáálása van semmi több.Talán azt a hozzáállást amit minden nap használ és már beleégett viszi át a kapcsolatába és ezért lehetnek problémák. Talán ien kapcsolatokról beszélsz? Talán nem veszi magát elég komolyan és esze ágában sincs több energiát belefektetni a közös kapcsolatukba.Ha egy ojan emberkével kezdesz aki annak ellenére nyeregben érzi magát hogy szerinted semmi különös nincs benne és nagyon megerőltetni sem kell magát ,persze hogy nyeregben érzi magát és nem fog megváltozni.Az egyenjogúság pedig talán örök vita mert nők és férfiak ég és föld. Örülök neki hogy egyenjogúság van de kevesebb jó női felettesem volt mint férfi mert talán a férfiakkal jobban szót ért egy férfi .De a munka is más és a családi élet.
2018. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezek a tapasztalataim. Eddig megcsalt az összes és ilyen sok negatív tapasztalattól elment a kedvem a pasiktól. Legutóbb az ex össze vissza flörtölt mindenkivel és utána én voltam a féltékeny és a nem normális.
2018. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5.! Az én exem is kavart a kolléganővel de 2 diplomával. Szóval semmit nem számít, hogy milyen a végzettsége. A jellemtelen ember mindig ilyen marad.
2018. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Van egy férfi ismerősöm, sármos, van önbizalma is, de ugyanúgy lemegy egy diszkóba vagy elutazik a barátnőjével külföldre is, sőt ő szervezi le az egész utat, tehát nem is olyan passzívan, mert a nő akarja.


Végletekben csapongtok, és az összes dilinyóst magatokra rántjátok.

2018. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze ez nem iskolai végzettségen múlik.
2018. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Ez nem vegletekben csapodas. Nekem nem ilyen a szemelyisegem, eleve mas zeneket is szeretek, mint amit a diszkokban jatszanak. Minosegi barokba, koncertekre, hazibulikba szivesen elmegyek, de ez a diszkozas... eleve a legtobb ember arra megy, hogy valakit osszeszedjen maganak.

Voltam parszor, es elvezni sem lehetett, mert folyamatosan jottek a ferfiak, nem tudtal normalisan tancolni, mert valakit elkapott hatulrol, a masik hozzad akar dorgolozni, a harmadik meg hiv piara, a negyedik meg kovet teged mindenhova.

Nyilvan van par jofej ember, aki tenyleg csak a szorakozasert jar oda, de a legtobb ember alja nepseg.

2018. dec. 30. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!