Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hiszi magat a legtobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi magat a legtobb ferfi nyeregben?

Figyelt kérdés

Tok mindegy, hogy rosszabbul nez ki, hogy rossz munkat vegez, hogy szegeny vagy rossz a termeszete.

Egy kapcsolatrol se tudok, amiben valami szemetseget ne csinalt volna a ferfi.

Pelda 1: atlagnal okosabb csinos lany, akiert a legtobb ferfi odavan -> baratja szetcsalja nala rosszabb, lecsuszottabb nokkel

Pelda 2: atlagnal sokkal okosabb, ambiciozus jo karrier elott allo no, aki sokkal jobban nez ki a baratjanal -> ferfi megcsalja


Meg sorolhatnam a hasonlo kapcsolatokat, hozhatnek fel peldakat, amikben a no kedves gondoskodo es a ferfi egy sz****rdarabkent kezeli.

Barataim is hasonloak voltak, az elejen kedvesek, visszafogottak, aztan miutan megkaptak es biztosnak ereztek a dolgot, kijott beloluk az allat.

Es en kifejezetten visszafogott, kedves ferfiakat kerestem, nagyon magasak az elvarasaim szemelyiseget illetoleg, de meg a normalisnaktuno ferfiak is kifordulnak magukbol, nyeregben erzik magukat.

Meg akkor csak-csak viselkedett, mikor napi szinten tobbszor volt szex, de egyszer megserultem es most a gyogyulofolyamatban nincs mivel faj. Azota teljesen kesz van.


En nem ertem. Peldakat meg azert hoztam fel, hogy ne arra fogjak a valaszolok, hogy en fogok ki rosszakat, mert eddig egy kapcsolatrol nem hallottam, ahol a ferfi ne lepett volna felre vagy ne kezelte a nojet egy semmikent.

Ez amiatt van, mert a tortenelem soran a ferfiak dominaltak es frusztralja oket, hogy mar kb egyenjogusag van es muszaj nekik feljebbvalonak hinni magukat? Hazudni, megcsalni, lehuzni a not, hogy jobbnak erezze magat?

Nok, voltatok olyan ferfival kapcsolatban, ki egyaltalan nem volt ilyen?


2018. dec. 30. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is csak hisztizni tudok Veled egy sort csapkodni az asztalra... Én sem értem.

A kérdés alàíràsban az utolsó kérdésedre, tudtam hogy jönni fognak vàlaszok, hogy az övék nem ilyen és bocs de konkrétan nem hiszem el! Mert pontosan ezeket a példàkat látom! Az első is olyan biztos a dolgában,addig jó. Én is 5év után estem pofàra először. Addig simán el lehet hitetni bàrmit. Sőt még tovább is sajnos. Persze kivételek mindig vannak. De miért nem fordított az arány? Miért nem a jó emberek vannak többen? Miért fordulhat elő "példa 1" és "példa 2" mikor ott az egyik fél igenis jó? Miért nem tud a másik is legalább azzà vàlni?...

2018. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Exfeleségem volt ilyen kapcsolatban... velem.....


Hála?

Persze, megcsalt ő engem, mert neki az kijár!

Cöhhh


F36

2018. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!