Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori a valóságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a valóságban, hogy egy nő "baba-csapdával" láncolja magához a férfit?

Figyelt kérdés

[link]


A baba-csapda az a jelenség, amikor egy nő a férfi beleegyezése/tudta nélkül esik teherbe (pl. azt hazudja, hogy tablettát szed, közben meg nem), azzal a céllal, hogy a megszületendő gyerekkel magához kösse a férfit egy életre. Ez mennyire gyakori?


2018. dec. 30. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

# 9, a 8. válaszoló vagyok.


Ismerek ilyet. A férfi népszerű, jl néz ki, pénze is van. A nő matt szerelmes és a legeslegfontosabb: ELMEBETEG. Tudja, hogy a férfi sose hagyná magára a gyerekét, így legalább néha láthatja. Ismerem a nőt, a pasival jártam. Neki elég az, hogy néha találkoznak. 4 éves a gyerek, kb azóta nincsenek együtt. Van baj. Elmebaj. És ez nem kamu sztori.

2018. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem túl gyakori. Egy baba nem tud összekötni 2 embert, ha ők nem szeretik egymást.

No meg szerintem a férfiak ennél óvatosabbak, hogy a nők hülyére vegyék őket.

Terhesen is hallani, hogy elhagyják a nőket és nem keveset nagyon pici gyerekkel, még tervezettekkel is, úgyhogy ez nem mérvadó az együttmaradásra. 35+N

2018. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem nem túl gyakori. Egy baba nem tud összekötni 2 embert, ha ők nem szeretik egymást."


Ne keverd a kettőt! Hibás a következtetésed ugyanis!


Egy gyerek nem tud összekötni két embert, ha nem szeretik egymást, ez 100%-ban igaz.


Ettől még sokan megpróbálkoznak egy gyerekkel megfogni a másikat, vagy megjavítani a nem működő kapcsolatot.


Attól, hogy nem működik, még sokan bepróbálják.

2018. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

Amerikában viszonylag gyakori, mert a bíróságon kb. atombomba erejű ha van gyerek és ott nem ilyen pici gyerektartások vannak.


Illetve ahol van sooook lové, ott gyakori. Ismerek ahol a csaj anyja(!) bujtotta fel rá, mert "hát ott a pénz és így marad is". Maradt is. Igaz ők a férfi második családja a hivatalos után, de az egész család a férfi cégén élősködik.


Gratulálok nekik. Igazi opportunista bagázs. A gyerek már most psycho, elkényesztetett kiskirály(nő) egy osztályban Orbitviktor valamelyik lányával. Kb. olyan az egész banda, mint az ilyen 3 évesek szépségvetélkedőbanda. Undorító. Háttérben múmia-botox ribi anyukák és vészesen elhízott apukák. Szép banda.

2018. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom elképzelni, hogy gyakori lenne, maximum pár kirívó esetet szoktak felfújni.

Szerintem a nők többsége tudja, hogy ha egy férfi menni akar akkor a gyerek nem nyom semmit a latba, aztán meg ő fog szívni egyedülálló anyaként, úgy, hogy pontosan tudja, hogy gyerekkel szinte esélye sincs normális új társat találni.

Az a gyakoribb szerintem hogy a pár közös megegyezéssel vállal gyereket egy szar kapcsolatba, mert azt hiszik, hogy ettől minden megjavul.

2018. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

Ismerek ilyet. Sajnos vannak nagyon elmebeteg nők. Így akarnak pasit fogni. Ha gazdag a pasi, akkor a tartásdíjért vagy mert menő. Van aki így akarja a pasiját (szeretőjét) elszerezni a családjától. Sok oka lehet. De inkább ez olyan beteges ragaszkodás valakihez. Ki tudja mi van egy nő agyában.


Undorítónak tartom pedig nő vagyok.

2018. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%
Ismerek ilyet, már a randis szakasz alatt is hangoztatta a barinoknek, hogy neki csak gyerek kell, és hogy az apuka fizessen rendes gyerektartást, láthatásra nem kell járnia, meg amúgyse adná neki a gyereket.
2018. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 Kérdező nem ilyenekről beszélt..
2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Barátommal pont ez történt

21L

2018. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Régen, amikor mentek ezek a brazil, argentin szappanoperák, ott láttam ilyet kicsinek. És azt hittem, hogy meg is maradnak ezek a dolgok filmes, sorozatos szinten.


Aztán mit ad Isten, nemrég valaki az ismeretségi körünkből eljátszotta ezt. (Amúgy tudtam, hogy ez lesz a vége, meg is mondtam, de hát na, aki hülye az hülye). Ő azért, hogy ne hagyja el a pasi, mert épp ki akarta dobni... Elmebeteg, pszichopata a csaj. De komolyan.

Azóta (amióta lenyugodtak a kedélyek és mégse hagyja el a pasi a nőt) vééééletlen kiderült, hogy mégsem terhes. :-) Annyira szuper nem? Kigondolta volna.

De előbb-utóbb amúgy úgyis az lesz a vége.

2019. jan. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!