Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak, ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak, ti mit tennétek, ha a pasitok exevel kéne együtt tölteni a azilvesztert?

Figyelt kérdés
Megtudam tegnap, hogy akivel pont előttem szakitott (3 évig voltak együtt és a csaj nagyon oda volt érte, még szakítás után 1 évvel is) ott lesz a mai zártkörü szilveszteri bulin. Nekem rossz érzés, és nem sok kedvem van menni.. ráadásul a lakóhelyünktől 200+ kmre van.. szerintetek leszarjam vagy hogy viselkedjek? Kértem a párom hogy ne szarjon le és nem kell nézegetnie vagy hozzászólni az volt a válasza h azt csinál amit akar...

2018. dec. 31. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mennék el, senki miatt nem érezném rosszul magam egy percig sem. Ha meg ő így áll hozzám, menjen, vissza se kell jönnie.
2018. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Kicsípném magam, hogy lássa, miért vélem van, és nem vele. Ha a pasim meg elkezd sündörögni körülötte, akkor keresek helyette valakit, aki szívesen elszórakoztat.
2018. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

HA nem mennèk el akkor tuti egész éjjel együtt nyomulnának,’ismerem...

Az a baj h a pasim barati tarsasagaban nemhiszem h nekem barmiben is elonyom lenne ott, mert a csajnak is kb ez a tarsasaga..

2018. dec. 31. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Azért kéne menbed mert "pesztrálnod" kéne a pasid, hogy ne vele lógjon?! Már rég rossz, ha nem önmaga tartja magát távol, neked meg felügyelned kell. Én személy szerint nem mennék, ha ennyire zavarna.


30N

2018. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
Itt nem az exe a probléma, hanem a kedves barátod hozzáállása, meg az, hogy külön kell kérni, hogy foglalkozzon veled. Tököm sem lenne ilyen kapcsolatban, de te tudod.
2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Régen zavart, de már olyan régen együtt vagyunk, hogy ez sem érdekel.
2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Egy ismeretlen, csinos, kedves nő mindig elég érdekes szokott lenni. 😉 Ha kicsit mosolyogsz, érdeklődsz a többiek iránt, akkor egész este lefoglalja a pasidat, hogy ne csapjon le senki a kezéről.

Vaaagy... Nem mész el. Te is bulizol a te barátaiddal. És te is azt csinálsz, amit akarsz...

2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered, hogy a jelenleted nelkul vegig nyomulna az exere, miert vagy meg vele? komolyan ennyire becsulod magad, hogy egy ilyen pasival vagy egyutt? szerinted le tudsz igy vele elni egy eletet, ha mar most is kokettal akarkivel? szerinted ez az oszinte szeretet jele?
2018. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, volt ilyen "kapcsolatom", az ex volt az isten(nő), ha egy társaságba kerültünk, az exem gyakran többet foglalkozott vele mint velem. Naiv tini voltam és nem szakítottam, pedig a lelkem mélyén sejtettem hogy baj van, a végén persze ki is derült hogy végig kúrtak. Rossz ötlet volt sokáig maradni ugyanis nagyon tönkre vágott az egész lelkileg, majd 10 éve volt de még nem tudtam kiheverni a megaláztatást, nem tudtam helyre tenni az önbizalmam. Te ne hagyd magad, dobd ki, hadd menjen az exéhez, hidd el jobban jársz!!
2018. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ja és hülyeség, hogy a mosolygós, kedves lány vonzóbb, azok az idők sajnos elmúltak már, én is az voltam, mégis megcsaltak. Nem mindenki értékeli ezt.
2018. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!