Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segithet? Van ertelme?

Figyelt kérdés
A ferjemet ra vettem,h menjunk el parterapiara.Mert itthon sajnos nem tudjuk megbeszelni a problemakat.Mindenre azt mondja ,h hulyeseg amit mondok,meg ervelni sem hagy.Ha barkivel beszelek es azt mondom,h ez meg ez a prolemank, igazat adnak,de o soha.Ha azt mondom neki,h segitenie kene ha szabadnapos,nem csak fekudni sz@r vagyok,hulye vagyok,hat xy felesege is megoldja.Ha azt mondom,h nem jol latja a dolgokat, ulljunk le beszeljuk meg,mintha a falnak mondanam,kb ugy ull le na mondjad de gyorsan.Van ertelme ennek?
2018. dec. 31. 12:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A tegnap elment a haverjahoz,en kellett este hivogassam,h mikor jon meg ? Ittak mert reg nem lattak egymast,ott kellett aludjon ,mert nem ult autoba.En vagyok a rossz,h haragszom emiatt,mig en a gyerekkel itthon,o mulatkazik,ugy h nem is volt rola szo,h marad.Es csodalkozik,h nem volt kedvem vele reggel jopofizni.
2018. dec. 31. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég régen együtt lehettek ha gyerek is van. Ha ez nem egy hirtelen változás nála hanem mindig is igy volt számára természetes akkor semmi értelme a párterápiának. A harmadik randitokon ott kellett volna hagynod. 'Hogy eddig nem tetted meg az már a te hibád. Azt a hamis(???) tudatot erösitetted csak meg benne, hogy ez neked igy elfogadhato, söt jo. Most döntsd el, hogy mit akarsz és tegyél ennek megfelelöen.
2018. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mostansag lett divat.Most nem veszekdtem vele ,mondtam ,h oke akkor bar figyelj a gyerekre mig fozok,ne nekem keljen ugralni oda is.Persze elaludt a tv elott,a gyerek meg sir,mar ugy vagyok vele,h szeretnem ,h raebredjen ,h nincs igaza .Aztan felolem mehet,mert ugyis egy magam oldol meg a dolgokat, mostanaba.
2018. dec. 31. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Amiota a haverja elvalt,azota van ez.Az minden hulyeseggel tomkodi a fejet.H a nok kihasznaljak a ferjet,o is kilett hasznalva,stb stb.
2018. dec. 31. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2018. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodom mar honapok ota en is.H erdemese javitani,vagy dobjuk el .
2018. dec. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!