Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar velem szilveszterezni. Ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt de ő még az exével egy fedél alatt él. Most pár napja szólt hogy ő inkább az ismerőseivel meg barátaival szilveszterezne (az exével együtt természetesen) mert azt már korábban úgy tervezték meg.


Azt mondja szereti bennem h megértő és érzelmileg intelligens vagyok és hogy biztos megértem a dolgot, és ezzel mennyit nőnék a szemébe.


2018. dec. 31. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez az erzelmi zsarolas resze.:)


Hasonloakat en is ateltem, szerintem jobb, ha uj vizekre evezel.


22/F :)

2018. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De te miért ne mehetnél együtt az ő ismerőseivel, barátaival?

Egyáltalán tudnak rólad?

2018. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 igen, ez tipikus az ilyen nőktől, én is tapasztaltam :)
2018. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

4-es vagyok, most már tuti, hogy te titkos vagy. Láttad a macskát, voltál a csajnál? Nem vihetném a macskám, akkor is keresnék egy másik helyet, de exnél nem maradnék, ha komolyan gondolnám!!

Szerintem is indítsd az új évet úgy, hogy nem ver át röbbet.


30N

2018. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es voltam nála többször is persze.


Most viszont öszevesztünk, mert végül elmentem a haverokkal bulizni. Erre azt mondta, hogy ezt csak boszúból csináltam és hog y elbizonytalanodott hogy neki ilyen bosszúálló pasi kell-e. Aztán még hozzá tette hogy a volt pasija mennyivel megértőbb, meg megvigasztalta miután az én bunkóságom miatt szomorú volt.

Ez volt tegnap de. azóta nem beszéltünk. Sztem nem is fogunk.

2019. jan. 2. 09:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom,kérdező. De aki ennyire manipulatív és egyébként kegyetlen,hogy még a fejedhez vágja az exet,azt nem kell sajnálni,ha kikerül az életedből. Ha neked megértőnek kéne lenned,akkor te is ugyanezt elvárhatod. Nem szabad elhinni,hogy neki jár,neked meg nem és még te vagy a rossz...
2019. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez egy manipulatív önző liba. Persze, neki jár a választott szórakozás, te meg ülj otthon egyedül, mert az a megèrtès.

Írd meg neki, hogy akkor nyugodtan ápolgassa csak az exe, te nem vagy kíváncsi rá.

2019. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!