Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A srácot ismertem már vagy 1,5 éve. Néha beszelgettunk, általában én írtam neki. Tudtam hogy van barátnője. Teljesen más városban lakunk egyébként. Idén “közelebb” kerültünk egymáshoz mint haverok mert talalkoztunk is. Persze nem kettesben, feljöttek haverjaival Pestre és akkor mondtam neki hogy talalkozzunk. Elmentunk enni négyen. Lefotoztam ot a titokban az asztalnal és kiraktam insta sztoriba. Úgy állítottam be mintha ketten lennénk... tehát a ket haverja nem latszodik rajta ... oda írtam egy szívet is... úgy éreztem magam hogy szerelmes vagyok és hogy végre velem van.....A barátnőjét direkt bekovettem instan majd ki hogy lássa a sztorit. Így is lett. Egyébként a srác nagyon semleges volt velem éreztem csak azért talalkoztunk mert hat kb konyorogtem neki és gondolom illedelmes akart lenni... ennek már fel éve egyébként

Amikor megtudta hogy lefotoztam ugye a barátnője által aki látta a kepet akkor nagyon össze vesztünk es elküldött melegebb éghajlatra

Azóta depis vagyok mert tudom velem kene lennie, jobban össze illunk (a beszélgetések alapján is, laza vagyok stb) és úgy érzem szeretem...

Azt a kepet nezegetem azóta ....

Lehet hogy beteges de azt akarom hogy velem legyen...

Szerintetek ha SMS-t írnék a srácnak hogy Mizu abból lenne baj? Csak mert mindenhonnan tiltott ...

Nagyon hiányzik...

Én: 20

Srác: 22

Barátnője: 22

2 éve vannak együtt.


2019. jan. 1. 19:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a baj már eleget vártam rá és nem jelentkezett

A kérdésem az hogy hogyan felejtsem el?

2019. jan. 1. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja ez volt a kérdésed,de a kommentjeidből nem az jött le,hogy el akarod felejteni hanem, hogy beteg pióca vagy.
2019. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem azóta is szeretem és jó volt vele de kezdem érezni hogy reménytelen ...
2019. jan. 1. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Az már haladás ha kezded felfogni.Nem kellessz neki,soha nem is fogsz.Hagyd békén csórit és felejtsd el.
2019. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez kamu....
2019. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? :)
2019. jan. 1. 22:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert épeszű embernek felfoghatatlan az a viselkedés, amit te csinálsz.

Egészséges ember ha nemet kap, akkor egy ideig bánkódik rajta, majd továbblép. Egészséges ember felfogja, hogy ha valakivel direkt gonosz vagyok, akkor az igenis utálni fog engem :D

Hogy gondoltad, hogy veled lesz azok után, amit tettél vele????

2019. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!