Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem már nem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem már nem szerelmes, fiatal vagyok, de elhitette nincs esélyem normális férfit találni. Lelépnék, de félek, hogy igaza van?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, ő 39. Fél évig tepert, mire elkezdtünk randizni, teljesen odáig volt értem, mindent megtett, hogy boldognak lásson, majd ez csillapodott, csökkent. Már nem vagyok annyira fontos számára, háttérbe szorultam, nem érint meg, ritkán ölel meg magától, szinte alig csókol meg, elmaradtak a mély beszélgetések és a szex is mert fáradtnak érzi magát. Én egyre ingerültebb lettem ettől, ő pedig természetesen egyre zárkózottabb. Már nem bókol, nem mondja, hogy mennyire szerelmes. Ha épp felhozom neki a kétségeimet pár napig igyekszik, akkor a jövőt is tervezgeti, majd elmúlik ez is. 1,5 éve vagyunk együtt, egy éve már az esküvőt tervezgette, gyereket akart, most semmi. Sose mondja, hogy szerelmes. Minap rákérdeztem, azt mondta mélyebbet érez, fontosabbat, rettentően szeret engem és el sem tudja képzelni az életét nélkülem és ez mennyivel fontosabb a szerelemnél.

Így már minden világossá vált. Mit tegyek? Érdemes ebbe még energiát tenni vagy ha ez egyszer elmúlt akkor az már sose jön vissza?


Arról nem is beszélve, hogy mindig elmondja milyen különleges a kapcsolatunk, hiszen szeretjük egymást, egy irányba tartunk, összetartozunk. Bezzeg a mai fiatalság, a mai pasik meg sem érdemlik a nőket, nincs udvariasság (mindig nyitja nekem az ajtót és egyéb alapvető dolgok), hűség, bizalom, mindenki csak a lyukra játszik stb. Igaza van. De akkor képtelen lennék valóban olyan férfit találni, aki mellett úgy érzem magam, mint mellette az elején amikor még szerelmes volt? Én ugyanúgy érzek iránta, nem akarom elveszíteni, de hiányzik az a felemelő érzés, hogy egy férfi annyira odáig legyen értem, mint ő volt.


2019. jan. 2. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne válaszoljon olyan akinek számítanak a pontok, mert itt garantáltan lepontoznak :D
2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le, én minden kérdezőnek zöldet adtam.
2019. jan. 2. 17:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyen manipulatív emberrel nem érdemes együtt maradni, aki úgy akar magának fiatalabb barátnőt, hogy degradálóan beszél a huszonévesekről. Nem mindegyik korodbeli olyan, mint amilyennek ő megpróbálja beállítani őket, ahogyan az idősebbek között sem mindenki főnyeremény. Szánalmas, hogy úgy akar maga mellett tartani, hogy elhiteti veled, nála jobbat nem kaphatsz.
2019. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem ő hatalmas szerelmem volt, életemben először rá néztem férfiként még 10 évvel ezelőtt. Sose gondoltam, hogy valaha nőként tekint majd rám. De azt hiszem ebben ennyi volt, hiába akarok én valamiből a legjobbat kihozni, ha csak én akarom. Tudjátok ennél a játéknál, amit játszik az is jobb, ha megcsalja a másikat, mert ott legalább van egy biztos fogás, ami jelzi, hogy hé itt nagy a baj.

Ebben az esetben meg pörög az agyam, hogy hol hibáztam, mit hibáztam, miért jutottunk el idáig,

Én nem vagyok annak a fogyasztói társadalomnak a része, aki falja az ellenkező nemet, ha valami nem stimmel, de azt hiszem itt az ideje továbblépnem a saját érdekemben.

2019. jan. 3. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!