Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Építőiparban vezetőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Építőiparban vezetőként dolgozó nő vagyok. Sajnos minden kapcsolatomban átveszem a nadrágot, ami miatt végül befuccsolnak. Hogy lehetnék finomabb, asszonykásabb?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozást én viszem tovább, egész életemben keménynek kellett lennem, mind a munkámban, mind a magánéletemben. Határozott, fizikailag is jól terhelhető, erős független nő vagyok, ami tetszik amúgy a férfiaknak, mert mellette szexuális kisugárzásom van, vonzónak tartanak. Imádok törődni a férfival aki mellettem van (azért nem egyetlen egyről beszélek, mert ez a gond nem csak most, az aktuális kapcsolatomban van jelen, hanem a múltban is mindig gondot jelentett), tehát szeretek sütni, főzni ha van időm. De nem tudok úgy bújni, simogatni, finomkodni, mint a többi nőtársam. Szeretem, ha kézben tartom a dolgokat és minden a megszokott napirendem szerint zajlik. És ez rettentően hátrányos párkapcsolat szempontjából.


Végre olyan férfiba botlottam, aki kemény, erős, nem csak fizikailag, hanem lelkileg is. Gondoltam végre valaki aki majd irányít, aki terel, aki eléri, hogy én legyek a sebezhető gyenge nő. De nem ez történt. Én irányítom a mindennapokat, én kezdeményezem és irányítom a szexet, én vezetek, én csinálok gyakorlatilag mindent, ugyanúgy, ahogy a korábbi kapcsolataimban. Tudom, hogy neki is jólesne egy gyengéd érintés, meg nem is tudom még mi (nyugodtan leírhatjátok mi esik jól nektek, Urak). Én is nagyon szeretném, de egyszerűen fogalmam sincs mit-hogyan tegyek, csak szexuálisan tudok érzékeny lenni, de az nem minden és ráadásul ott is az én kezemben az irányítás. Bárcsak lenne egy férfi aki rávezet, hogy miként adjam meg magam. Mit tehetnék?


2019. jan. 3. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit, itt meg főként nem fogsz erre választ kapni olyat ami segíthet is.
2019. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Én is dettó építőipar, annyi különbséggel hogy férfi vagyok és nem vágyom arra, hogy irányítsak a kapcsolatban, hanem inkább azt szeretem ha a nő vezet engem. Nehéz eset vagyok, nem merek kezdeményezni, de egy bizonyos szint után már megtudok nyílni és a tenyeremen hordozom a nőt.
2019. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Csodák nincsenek, nem lehet két (vagy több) lovat megülni egyszerre, nagyon régi alapigazsága ez az életnek. Rengeteg nő küzd a modern fejlett világ problémáival, ahol a nő is karriert akar építeni, céget, embereket irányítani, csakhogy ezzel végleg kiesik a klasszikus női szerepkörből, ami a párkapcsolatoknak, a családi életnek legtöbbször nem tesz jót. A furcsa, hogy ugyanakkor a nők sokszor visszavágynak ebbe az szerepkörbe/életmódba, de ugyanakkor nem tudják elengedni a karriert, és az életük nagy része a kettő közötti őrlődéssel telik el. Ezért van az, hogy a nők az emancipációval és korlátlan lehetőségeikkel egyáltalán nem lettek boldogabbak...
2019. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Barátnőmnek kb ugyanez a problémája. Ő vállalkozó, felépítette a saját életét, mindent összekuporgatott amit akart, és a mai napig építi az álmait. Mellette se maradnak/maradtak meg a pasik, nem bírták a "kiképzést". Ő a legutóbbi szakítása után arra jutott, hogy valószínűleg egy olyan férfit kell találnia, akinek szintén megvan már mindene, és akkor talán könnyebben tudnák összeilleszteni az életüket...
2019. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Ne vidd haza a munkád. Azt kéne csinálnod, hogy nem csinálsz semmit otthon, ami irányítással kapcsolatos, ne kezdeményezz semmit, csak menj bele, amit veled kezdeményeznek, aztán idővel belejössz.

Annak alapján amit csinálsz, egy férfi vagy, azért fuccsolnak be a kapcsolataid.

32/f

2019. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ehhez nem a munkádnak van köze, hanem a személyiségednek. Nem azért lettél "nem bújós" nő, mert van egy céged, hanem alapból ilyen a természeted. Hiba összekeverni a kettőt, mert csak igazolod azokat a kommenteket, amik vissza akarják küldeni a nőket az emancipáció előtti időszakba.
2019. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, valószínűleg egy műkörmös termékértékesítőként is ugyanilyen lennék. Ezt láttam, ezt tapasztaltam az életemben, nem láttam bújós női példát magam előtt. Pedig úgy szeretnék én lenni a kis érzékeny, finom nő, aki gyengédségre szorul (mert így is van) és aki alig várja, hogy az imádott férfi felfalja vacsorára...
2019. jan. 3. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:

2-es valaszolo😃

Szerintem a kerdezovel beszelhetnetek priviben

pont ki egeszitenetek egymast😊

Es mindketten ismeritek a szakma sotet foltjait🙂

Meg ha nem is komoly kapcsolat de akar baràti viszony is kialakulhat.

2019. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem próbálod akkor bújósan irányítani a férfiakat?


Én legalábbis ezt szoktam, tapasztalat alapján ezt szeretik. Én is szeretek irányítani, de úgy, hogy közben úgy tűnjön a férfi csinálja. Pl általában én mondom mi legyen a program/kaja akármi, csak közben boci szemekkel kérdezem a párom, hogy az jó úgy neki is? Ha igent mond rá (mert miért ne mondana?) akkor meg hálásan megköszönni stb. Olyan cicásan, de nem picsogva vagy nyávogva. A férfiak szeretik férfinak érezni magukat, erősnek, büszkének, keménynek, ha te ezt ki tudod hozni belőlük, akkor szerintem automatikusan elkezdenek nőként bánni veled. És ehhez irtó dögösnek sem kell lenni, csak nőiesnek. Pl meglepő számomra, de eddig minden férfinak bejött, ha medicsértem a farkát, mert más sosem mondott neki ilyesmit. És ennél komolyabb hiúsági pontot nem is fogsz találni rajtuk. Vagy kérd meg, hogy segítsen összerakni egy ikeas bútort neked vagy mittomen. Tudom, hogy ezeket részegen bekötött szemmel is el lehet végezni, de ő segít és örül, hogy adott neked valamit. Ezek pici játszmák, semmi extra nincs benne.


Ha meg semmiképp nem megy fogadd el magad és keress egy ultra tökös hapit, vagy fogadd el, hogy papucs párod lesz.

2019. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kiegyensúlyozott erőviszonyokra, az egyenlőségre törekedj, kérdező. Így nem kell feladnod saját magadat. Viszont kapcsolatban a kontrollmániából vegyél vissza.
2019. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!