Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom utálja, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja, hogy túl sokat járok boltba?

Figyelt kérdés
Több éve együtt élünk. Nekem az a rutinom alakult ki, hogy akcióváltáskor, azaz csütörtökön és hétfőn megyek el boltba, mert így elég sokat tudtok spórolni. Barátom szerint ez rengeteg, havonta 1x kéne 50-60 ezerért bevásárolni (azt mondjuk nem kérdeztem, hogy ennyi minden hova férne el az icipici konyhában)... Az igaz, hogyha nehezet vásárolok (innivaló, macskaalom, kutyatáp, kutyakonzerv, mosószer, CSAK EZEK, amiket biciklin nem tuok elhozni) mindig megkérem, hogy vigyen el boltba, ő be se jön soha (!!!!) én meg siessek, hogy ne hisztizzen a sok várakozástól. Nem érti, vagyis nem érdekli, hogy neki is ugyanekkor veszem meg, amit megeszik... Szerinte kéne nekem jogsi és egy autó. 1. nem akarok vezetni, 2. erre a hetente max 3 alkalomra elég vicces lenne megvenni egy autót (ő képes lenne rá, nem azért, mert annyira nagylábon élünk, hanem azért, mert pont telibeszarja a vásárlást) Általában biciklivel vagy gyalog járok el, ha dolgozik pl és el kell mennem bevásárolni, volt, hogy 16 kg-nyi cuccot hoztam haza gyalog. Most ráadásul olyan munkarendben dolgozik, hogy még kevesebb a szabadideje, így mégjobban nem fogja ez érdekelni. Nem mintha neki nem lenne érdeke, hogy ne költsünk sokat, de csak annyit szokott mondani, hogy "jaj mi lesz ha 200 forinttal többe fog kerülni?". Utoljára december 31-én ugrottam be boltba, amikor direkt megkérdeztem, hogy nem gáz-e, hogy elvisz, elmegyek egyedül ha más dolga van, mert nem kell sok minden, válasz persze nem... És most kiborult, hogy megkértem, hogy eldobna-e.
2019. jan. 3. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha te nem vásárolsz, akkor elintézi magának? Mert ha ez a baja akkor nyugodtan hagyd rá.
2019. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Őszitén megvallva azóta nem volt nélkülem bevásárolni amióta együtt vagyunk... Ez olyan magától értetődő, hogy az én dolgom. Szeretem is csinálni, ő meg nem. Szerinte pedig ez csak szórakozás, mintha olyan nagyon kedvemre válna a minusz fokokban biciklivel cipekedni.
2019. jan. 3. 15:56
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor neki ne vásárolj, kíváncsi vagyok, mit fog akkor enni.
2019. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Egyikotok sem normalis, szoval ti nagyon nagyon osszeilletek.
2019. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

nem tudod lecsökkenteni heti 1re? és akkor ez olyan kompromisszum lenne.


vagy vezess excelben egy kiadás táblázatot, hogy mennyit spóroltok ezzel, hátha ez meggyőzi. mondjuk az ő módszerével h havi 1, meg a tiéddel hogy havi 7-8 és hogy mennyi a különbség.

2019. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó tudom, mindenki hülye, az ilyen válaszokat hanyagolhatnánk is...
2019. jan. 3. 16:00
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja bocsi, azt hittem jártok. Nem mondtad, hogy cseléd vagy.
2019. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha egyedül megyek, az nem érdekli, szerintem észre sem veszi mert közben dolgozik. Csak terem itthon az étel a semmiből. Az ételre szánt pénzt is én osztom be egyedül.
2019. jan. 3. 16:02
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

hát ha meg szerinte ez "szórakozás" csupán akkor egy phaszparaszt már bocs.

felnőtt ember meghallgatja a másikat és megérti.


vagy akkor hagyd rá, hogy jó drágám, akkor most egy hónapig intézd te.

ez miért nem opció? miért kell szenvedni cselédként?


állj már ki magadért.

2019. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha rá lenne bízva inkább el se menne, ahogy ismerem. Van itthon elég sok minden, azt elfogyasztaná és inkább többszörösét elköltené egyszerre a boltban, amikor 0-ára kimerítette a keretet.
2019. jan. 3. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!