Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ezzel ellenőrizne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezzel ellenőrizne?

Figyelt kérdés
Egy nap beszéltünk Facebookon. Megírtam neki hogy megyek, mert dolgom van, és ha leszek írok. 1 órán belül nem jelentkeztem, már írta hogy nem-e haragszom-e rá, meg csörgetett is. Azt mondta ha még egy fél órán belül nem jelentkeztem volna felhívta volna anyámat.
2019. jan. 3. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem százas. Mióta ismered?
2019. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2019. jan. 3. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beteg, lehet pszichopata, őrült. Én félnék tőle. Minden pillanatban ellenőrizni akar, azt hiszi, egy tárgy vagy, a tulajdona?

Menekülj tőle, de gyorsan!

2019. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ellenőriz. Nem bízik benned, nem hisz neked, és betegesen féltékeny.

Jó lehet egy olyan kapcsolatban, ahol a párod egy hűtlen, hazug ku.rvának gondol. 🤗

2019. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Hagyjátok már ezt a menekülj tőle dumát. A kiscsaj azért van ezzel pasassal, mert pont hogy tetszik neki ez az ellenőrizgetés.
2019. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

3 hónapja vagytok együtt. Ja te vagy az,aki 3 hónapja van együtt a pszichopata pasijával és 1000 kerdest feltett rola.


Igen,ellenoriz. Nem szazas.

2019. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


És még linkelhetnék száz másikat, ha lenne türelmem hozzá.. Kérdező takarodj már innen. Már várom a napot amikor végre agyonver a csodás faszid és nem írkálsz ki több értetlenkedő kérdést.

2019. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!