Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet tartunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet tartunk a barátommal, tudja, hogy beteg vagyok mégsem látogat meg. Ezek szerint már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Nem akart szakítani csak mostanában folyton veszekedtünk így szünetet tartunk. Én le betegedtem meg fáztam és a petefészek cisztám is ki újult így ágyban vagyok. Fel hívott,hogy hogy vagyok de nem látogat meg. Erre a kapcsolatra már igyak hideg vizet? 21L

2019. jan. 3. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy szeret, ettől függetlenül besokallt tőled. Ahelyett, hogy hisztizel amiért nem tartja az ágyad mellett a zsebkendőd neked, gondold végig a saját viselkedésedet. Az volt a probléma, hogy sokáig dolgozott és nem maradt annyi ideje és ereje rád, vagy valami egész más? Ő hogyan kezelte a helyzetet és ami még fontosabb, te hogyan kezelted a helyzetet?

Próbáld meg meglátni magadban is a hibát, mert a felelősség hárításában szuper vagy, azt látom.

Valóban, a szünetnek nincs sok értelme. Le kéne ülni, mindent átbeszélni. Nem egymás ellen vagytok - ketten vagytok a probléma ellen. Ebből következik, hogy te nem várhatod el hogy ő változzon egyedül, ehhez ketten kelletek és mindkettőtöknek akarni kell hogy működjön. Ha nem fektetsz saját energiát is egy kapcsolatba, a másik fél nem fogja tartósan bírni cipelni a hátán az egészet pluszba az igényeiddel és a hisztivel.

2019. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
te dolgozol?
2019. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Suliba járok +gyakorlatra még májusig
2019. jan. 3. 21:01
 24/24 anonim ***** válasza:
Milyen egy gusztustalan, legalja nő vagy te. Mi az, hogy neki ez vagy az a DOLGA? Nem csodálom, hogy kivágott, csak egy papucs tűri, hogy utasítgassák. Még így is örülhetsz, hogy van benne annyi szánalom irántad, hogy felhívott. Ennyit sem érdemelnél. Egy napot nem dolgoztál még életedben, jóhogy nem tudod megérteni, milyen az amikor a másik fáradtan hazaesik munkából... és utána még a te vinnyogásodat meg a hisztizésedet kell hallgatnia. Ha van egy kis esze, kivág téged örökre.
2019. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!