Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem vette észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem vette észre, hogy fodrásznál voltam, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Pedig a múlt héten említettem neki, hogy az ünnepek után megyek. A szín ugyanaz maradt, viszont a vége meglett tépve és oldalfrfum is lett. Egész délután szóvá se tette, míg már nem bírtam tovább, és rákérdeztem, hogy nem tűnt föl hogy fodrásznál voltam??? Azt mondja, ja most hogy mondom tényleg valami más... Lehet már nem érdeklem, mert más lány van a képben? Mit csináljak, kérdezzek rá, hogy megcsal-e?

L/22


2019. jan. 3. 22:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlreagálod ezt...

Ha alul lenne más fazon, ne aggódj, azt észrevenné...

2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom nem azt nézi All day, all night, hogy áll a hajad. Ha nem történt rajta túl nagy változás, megeshet, hogy nem tűnt fel neki. Komolyan mondom, az ilyenek miatt mint te érzem úgy, hogy megérett a világ a pusztulásra.

Csak azért mert nem vette észre, hogy fodrásznál voltál, már egyből megcsal mi? -.-'

Fajin női logika.

2019. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mi mindig észrevesszük a csajokkal bent a munkahelyen, ha valaki fodrásznál volt, és meg is szoktuk jegyezni, hogy milyen jó, nekem is mondták, szóval azért látványos volt a változás. Ha más észre tudta venni, akkor ő miért nem?
2019. jan. 3. 22:17
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Tuti hogy megcsal.
2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Ne hisztizzél már.. gondolom minden nap a nyakán lógsz, azt nem tűnt fel neki. A munkatársaid meg gondolom úgy se látnak állandóan, szóval nekik jobban feltűnik.

Meg amúgy is, a nők jobban megfigyelik egymást, mint a férfiak.

Nyugodtan kérdezd meg tőle, csak aztán ne lepődj meg ha páros lábbal rúg ki. Komolyan, ha engem vádolna meg a barátnőm ilyennel, hogy azért mert nem dicsértem meg a haját, egyből megcsalom, megmutatnám neki, hogy merre van a kijárat.

2019. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ma ilyen megcsalt asszonyok éjszakája tematika van?
2019. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasik 80%-a nem veszi észre ha a párja fodrásznál volt, hacsak nem derékig érő hajból vált a csaj kopaszra...Nőként írom, ha te ebből arra következtet, hogy megcsal inkább tedd meg neki azt a szívességet, hogy elhagyod:D
2019. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tutti megcsal rádásul nem is egy növel 2 vel vagy 3 mal azèrt nem tudja.követni hogy melyikötöknek milyen haja volt vagy lett 😂😂
2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából 99%-ra saccolom annak az esélyét, hogy ez troll kérdés. :D
2019. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nem csal meg.

Én ilyen esetekben előre szólok, hogy ma fodrászhoz fogok menni, és így meg tudja dicsérni a hajamat. Komolyan mondom, a pasik tök vakok, észre se vesznek semmit.

2019. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!