Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan engeditek el párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan engeditek el párotokat több napra haverokkal?

Figyelt kérdés
Összeszorul a gyomrom, ha belegondolok, hogy a barátom jó pár napra elutazik haverokkal. Ugyanakkor tudom, hogy nem normális amit érzek. Ő hívni akar engem is, de úgy érzem "útban" lennék. Ők teljesen máshogy tudnak felszabadultan lenni, csak haverok, mintha ott van az egyik barátnő is. Legalábbis így gondolom. Így viszont marad az a rossz érzés ami bennem van. De tudom, hogy ez nem normális tőlem. Mit tegyek?
2019. jan. 3. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Bár mist nincs kapcsolatom de azért leírom. Egyrészt én nő letemre elég laza vagyok. Ez nem azt jelenti hogy belefér a megcsalás vagy ilyesmi mert nem. De nem akadok ki ellenkező nemű barátokon (bizonyos mértékig), bulikon stb. Egyszerűen ilyen vagyok. Másrészt én a kapcsolataimban mindig a bizalmat keresem. Nekem ez nagyon alap hogy akivel együtt vagyok maximálisan bízzak benne, ha ez nincs meg itt valami nem okés.

Persze nem vagyunk egyformák és a parod sem ismerem hogy milyen ember. De veleményem szerint egy jó párkapcsolatban alap a bizalom.

2019. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Najó most látom hogy ugyanazt leírtam ketszer sorry de a lényeg gondolom érthető:D
2019. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én bizalom terén elég fura vagyok. Nagyon nehezen bízom meg az emberekben, és ha valami vita ki is alakul, már úgy érzem megtörik a bizalmam. Valahol úgy érzem bízom benne, és nem hinném, hogy más nőkkel lenne. De valahol meg mégis rossz érzés ez.
2019. jan. 3. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy én magam is elmegyek a párom nélkül és jól érzem magamat.
2019. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha hívni akar velük, szerintetek menjek el, vagy se. Mondta, hogy szeretné hogy menjek, de nem akarok zavarni úgymond.
2019. jan. 3. 23:39
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Te csak azért mennél, hogy fogd a kis kezét.


Na, akkor ha meg akar csalni, ha ilyen a természete (mert gondolom ez a para) akkor azt megteszi máskor, nem kell hozzá több napos kanbuli. Ha itt mégis több százalékos esélyt látsz akkor az meg hibásan van értelmezve, mert ha olyan a természete, hogy 3 nap a haverokkal meg egy kósza lehetőség elég, akkor megtenné máskor, ha éppen úgy adódik.


Te ismered, ha megbízható, akkor nincs okod aggódni, a saját nyűgjeiddel ne terheld a másikat és ne legyél strázsa.

2019. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Én teljesen megértelek, mert én is ilyen vagyok. Nekem sokat segített, hogy elmondtam a félelmeim a páromnak, aki utána végig úgy írt a túráról, hogy pl küldött egy képet egy szép helyről, és azt írta mellé, hogy ide engem is el szeretne hozni, mert csodaszép, és igazából velem lesz tökéletes az élmény. Sok képet küldött, és minden este beszélgettünk is, és olyan aranyosan tervezte a közös odamenetelünket, hogy egy morzsányi rossz érzés se maradt bennem. És végül el is vitt oda.

De volt olyan is, aki ilyen út előtt közölte velem, hogy nem fogja a többiek előtt nyomkodni a telóját, szóval ne várjak tőle üzeneteket. És ne cirkuszoljak majd emiatt, mert ez beteges felfogás, neki joga van a szabadságához. Na meg hagyjam őt végre kicsit élni, szórakozni. Aztán elment, és egy sort se írt a túra alatt. Hát no comment...

Ebből szerintem le lehet szűrni, hogy ki mennyire szeret, mennyire fontos neki a te boldogságod is.

2019. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem aranyos dolog a párodtól, hogy elhívott. Ha van kedved, nyugodtan menj el, nem hiszem, hogy ez olyan borzasztó dolog lenne. Te haragudnál a barátnődre, ha a csajos buliba elhozná a párját? Ugye nem? Nalátod. Csak max nem dumálnátok ki úgy a pasikat. :) De ha inkább nem akarod megzavarni a kanbuli jelleget, akkor ne menj. A lényeg az, hogy cuki volt a pasid, mert hívott. :)
2019. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Úgy hogy tudunk egymás nélkül is létezni és simán lekötöm magam ilyenkor más dolgokkal. Én is eljárok külön egy barátnőmmel kirándulni. Ő is néha járja a saját útját.

Nyugi, ahogy a 62% írta ha meg akarna csalni, akkor nem kéne ahhoz kiruccanás. Szerintem ne menj el, mert csak feszélyeznéd őket. Mielőtt félreértenéd, nem kötekedésnek szántam.

2019. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, hogy hogyan engedem el? Nem az anyukája vagyok, hogy engedélyt kelljen kérnie tőlem, meg nem is vagyok valami bizonytalan, frusztrált ragacs, aki nem hagyja a másikat élni.
2019. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!