Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel Meg romlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel Meg romlott a viszonyunk asszem szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel most 20 éves vagyok a szexel semmi probléma nem volt az első két évben de mostanában egyre kevesebb és rám szól ha a fenekét megfogom otthon amikor ketten vagyunk vagy csak simogatom a fenekét, nem akar velem szexelni csak egyre ritkábban mi lehet az oka?

2019. jan. 3. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megkérdeznéd tőle? Vagy a kommunikáció már nem szokás?
2019. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexen kívül mennyit törődsz vele? Meghallgatod, odaadó vagy, segítesz neki? Eljártok randizni? Ha nincs szex az egy nőnél általában azt jelenti, hogy belefáradt már a hülyeségedbe és abba, hogy semmit nem teszel bele a kapcsolatba.
2019. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem törődsz eleget a lelkével.
2019. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat vagyok vele, minden szabad időmet rá szánom és próbálom öt mindig megerteni, sokszor mondja h nem figyelek rá de melyik nő nem?
2019. jan. 4. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
4.: melyik nő nem? Nagyszerű hozzáállás...valószínűleg nem úgy figyelsz rá, ahogy neki fontos lenne. Kérdezd meg, hogy miért érzi azt, hogy nem figyelsz rá és konkrétan miből érezné azt, hogy figyelsz rá.
2019. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
"figyelek rá de melyik nő nem?" Ettől nem leszel férfiasabb azt vágod?
2019. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Istenem... Hogy lehetnek a teremtés koronái ilyen végtelenül egyszerű lények? Mint egy vasszög, komolyan. Annyira kiábrándító. :/
2019. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget (:!
2019. jan. 4. 00:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már otthon nem engedi, hogy simogasd, és ez neki nem esik jól,akkor ott a barátnőd nagyon elégedetlen veled(tök mindegy ki mit gondol, a te hibád, vagy nem).VAGY valaki más beférkőzött a gondolataiba,ezért a te érintésed már kényelmetlen. Szerintem nem jogos bírálat, hogy csak a kérdező nem figyel a lányra, és biztos az ő hibája. Ebben a kapcsolatban ketten vannak. Meg kell vele beszélni.
2019. jan. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanebben a cipőben járok, ugyanennyi idősek vagyunk, és ennyi ideje vagyunk együtt, csak itt én vagyok a lány.

A problémák ott kezdődtek, hogy ő nem vette komolyan az egész kapcsolatot. Ezt úgy értem, ritkán találkoztunk nagyon az elején pedig nem nagy táv volt köztünk. Volt, hogy nagyon csúnyán beszélt velem, ha én ezt felhoztam neki. Utána úgy tünt minden megoldodott, viszont úgy éreztem nem tisztel eléggé. Azóta ez a problémánk is megoldódott, viszont annyi veszekedés volt, hogy én azóta is neheztelek rá, és hiába is szeretnék megbocsájtani 100százalékosan nem tudok. Szex terén is sokszor önző volt, volt hogy fájt,nem esett jól. Én sem kívánom vele a szexet. Gondolkodom napokat mi legyen, hogy jó legyen minden.


Nem lehet, hogy voltak nagyobb vitáitok? Vagy egy olyan helyzet amiben nagyon nem értettetek egyet? Csak, mert nálunk itt kezdődtek a gondok.

2019. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!