Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulzott feltekenyseg?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha a baratnom olyan feltekeny,hogy meg a lanytesommal se lehetek kettesben a nelkul hogy hiszti legyen belole, mert szerinte a hugom sokkal jobban nez ki mint o stb. Nagyon szeretemnot,de az ilyen hisztiket mar nem tudom birni, pedig nem adtam neki okot arra hogy feltekeny legyen

21/F


2019. jan. 4. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és hogy nem bízik meg valaki a párjában.

A féltékenység mindig rólunk szól és nem a másikról.


Szerintem szakíts és keress egy olyan lányt, aki agyilag már érett egy komoly kapcsolatra.

2019. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Mit lehet tenni? Dobni.

Aki a lánytestvéredre féltékeny az tuti nem 100as. Mi lesz később? Munkahelyen, az utcán, bárhol. Idegen növel ha szólsz két szót idegrohamot kap és leszúr álmodban mert biztos csalod. De ha netán szerencséd van és nem öl meg akkor sem lehet ilyen emberrel hosszútávon létezni és eltűrni amire képes. Tönkretesz Téged is. Pedig valójában önmagával van baja csak ezt az életben nem fogja fel.

2019. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Volt hasonló barátnőm, MINDENKIRE féltékeny volt. Gyakran őrjöngött is féltékenységében, ami olykor tettlegességig fajult. El kellett menekülnöm, de még hónapokig zaklatott hogy kezdjük újra. Aztán szerencsére lett új pasija, így végre leszállt rólam, de az a gyerek annyira bamba, hogy minden eltűr.

Nem tehetsz mást, te is menekülj!

2019. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nőként mondom, aki szintén tud féltékeny lenni: ez beteges. Szakíts szerintem, ezt a viselkedést nem tudod megváltoztatni benne, csak ő tudná, de neki esze ágába sincsen.


30N

2019. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi tart egy ilyen elmebeteg emberi hulladék mellett, de komolyan? Hogy tudsz egy ilyen alakkal együtt lenni? Mit szeretsz rajta?

Ha több eszed lenne egy marék lepkénél akkor már legkésőbb a második ilyen húzása után kivágtad volna. De ha ennyire szereted, akkor maradj és szenvedj, várd meg, amíg elmar mindenkitől és az utcára se mehetsz ki felügyelet nélkül.

2019. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos. Vagyis a féltékenység minig ebből indul ki. Segíts neki inkább rendberakni az önbizalmát! Beszéjetek erről!
2019. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!