Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hisztis liba vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hisztis liba vagyok, hogy ezen kiakadtam?

Figyelt kérdés

A vőlegényem rendszeresen áradozik az egyik kolléganőjéről, amit én eddig félvállról vettem betudva annak a dolgot, hogy ő ilyen típus, mindenkivel közvetlen, mindenkiben meglátja a jót meg aztán engem is szeret húzni. Gondoltam én, hogy ezért csinálja. Az utóbbi napokban azonban kicsit mintha túlságosan is ez a kolléganője irányítaná. Tegnap azzal jött haza, hogy spinning bérletet vett, mert a kolléganője ajánlotta neki, ő tartja az edzéseket. Ezzel nem is lenne semmi gond, sportolni jó, de eddig kifejezetten nem volt oda az ilyen csoportos edzésekért, vagy a konditermet vagy a labdajátékokat részesítette előnyben.

Ezek után a mai napon programot terveztünk estére, ajánlott is egy helyet. Ilyenkor mi meg szoktuk nézni a különböző internetes platformokon megtalálható értékeléseket és hát finoman fogalmazva is negatív volt - sok-sok vélemény alapján - az átlag. Én mondtam, hogy akkor kereshetnénk másikat, mire ő közölte, hogy de a kolléganője itt volt két ünnep között és ahova ő jár az csak jó lehet. Végül odavetette, hogy nem is akar velem jönni, elmegy egyedül.


Én persze az utóbbi után már kiakadtam, nem is értettem, miért csinálja ezt, de erre meg én lettem letolva, hogy mit hisztizek. Ezek után jobbnak láttam egy kicsit hagyni a dolgot, menjen, ha akar, legalább lenyugszik, én meg addig nyugiban elmosogatok, kitakarítok, kimosok, nekem ugyanis ez is "terápiás" jellegű.


Nyilván nem gondolom, hogy csak ő lenne a hibás a történetben, ezért is tettem fel a kérdést. Szerintetek tulajdonítsak bármi jelentőséget az elmúlt két napban történteknek? Vagy próbáljam meg nyugodtan és békésen elsimítani ezt a konfliktust, aztán pedig nem is gondolni rá többet?


2019. jan. 4. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Tetszik neki a kolléganő, nem te vagy a hisztis.
2019. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Két dolog van. Egyrészt én férfiként nem tudnám ezt megtenni a párommal, mert ez amit így előad szemétség. Másrészt meg nagyon nem jelent jót, persze nem akarok farkast kiáltani...de azért na.
2019. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem se tetszene ez.

A volegenyed eleg erzeketlen, ezt azert igy nem kellene.


Viszont ha hisztizel neki, az se jo, mert azzal el fogod magadtol hajtani.

2019. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Sztem nem sokáig lesz a vőlegényed.
2019. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy hisztis, egyértelműen rágerjedt a kolléganőre. Ha még nem feküdtek le, akkor az csak idő kérdése.
2019. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én máris tesztelném!

Mondd neki,hogy te is szeretnél vele spinningre menni,sportolni jó!Ha nem akarja gyanús.Akarja,akkor én lehet el is mennék,hogy megismerhessem azt a kedves kolleganőt.A végén még jó barátnők lesztek.

2019. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Eguertelmuen odavan érte. Kérdés, marad-e plátói a rajongás, vagy lépni fog.

Nekem az első eset sem elfogadhato.

2019. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Kevésszer alkotok sarkos véleményt csak a nyitó alapján, de itt bizton állíthatom, hogy a párod egy igazi kreténgyerek.

Valószínűleg érzelmi analfabéta, nem igazán becsül már téged, csak egy mosónőt, mosogatónőt lát benned aki mellett élheti a kis vadnyugati világát a spinning edzéseken, a munkahelyen meg a vályúkban amiket valami kitudajkimi csaj ajánlgat neki.

2019. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá...
2019. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se vagy hisztis, semmi jót nem jelentenek ezek a dolgok... :/


30N

2019. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!