Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha egy srác meg akar változtatni? Persze JÓ irányba. Vagy ez már "apáskodás"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegyükfel: szeretne le szoktatni bizonyos káros szenvedélyekről (cigi, alkohol, stb). Vagy rátok szól ha valakivel oknélkül össze vesztek, vagyha nagyképűsködtök, illetlenül viselkedtek a szüleitekkel. És őszintén elmondja a saját véleményét a dolgokról, legyen az számotokra jó vagy rossz(tehát próbál elkölcsileg "nevelni"). Ezmellett szeretné elérni hogy (pl:a suliba) a lehető legtöbbet hozd ki magadból (közös tanulások, stb) az élet minden területén. Persze mindezeket szépszóval próbálja elérmi, mivel hogy nagyon szeret.
2010. jún. 28. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mekkora pocs vagy!

kis papucs :D

Nem csoda ha le sem szarnak :D

2010. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát engem ezzel a halálba lehetne kergetni..

21/L

2010. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21:47...........????????
2010. jún. 28. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:
kicsit félre értetted.... közel két éve vagyok eggyütt a b.nőmmel. Puszta kíváncsiság...........
2010. jún. 28. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem lány vagyok, de azért elmondom a véleményemet.

Ha a leányzó hülyeséget csinál, vagy már látványosan önmaga ellen játszik, igenis meg fogom mondani neki, hogy lehet, ezt nem kéne, vagy ha épp nem volt igaza egy lecseszés, veszekedés ügyében.

Ám ilyen apró hülyeségeket, mint dohányzás, azt természetesen nem.

Alaphangon össze sem jövök olyan lánnyal, aki mondjuk állandóan részeg, vagy van bármi olyan zavaró tulajdonsága, amit rövidtávon sem vagyok képes benne elviselni.

2010. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

úgy értem, hogy itt már nem egy -egy rossz szokást akarsz kijavítani...hanem az egész személyiségét, énjét meg akarod változtatni..de akkor nem értem miért vagytok együtt...

én elég nehéz természetű vagyok rengeteget veszekedek a családommal..és hála az égnek nem szól bele a férjem ezekbe a dolgokba

egy-egy rossz tulajdonság korrigálása más..mint irányítani az életét

2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem rád hanem (sorrenbe) az első vállaszoló véleménye nem tetszett (de nem csoda az a 47%). Egyébként én tettem fel rosszul a kérdést..... igaz. Amiket felsoroltam azok csak példák (amihez b.nőm egyátalán nem hasonlít). Ezekből a "hibákból(?)" max csak 1-2 volt, eddigi tapasztalataim szerint megtalálható egy ugyan azon személybe. Szerncsére még az általam leírt lánnyal még nem találkoztam, de valahogy vele nem is szeretnék. De mondom csak puszta kíváncsiság volt az egész..........
2010. jún. 28. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Pasim is ezt csinálja velem,és engem nem zavar,sőt probálok neki "teljesiteni" mert tudom hogy nem a rosszat akarja nekem,amugy én is igy viselkedek vele és neki sincs kifogása ellene,mióta együtt vagyunk nagyon sokat változtunk mindketten,és nagyon szeretjük is egymást:)
2010. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Véleményt mondani és tanácsot adni lehet, de ne akard nevelni.
2010. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
00:20 amér irányitja a jó ut felé esetleg aval h neveli nem tesz semmi rosszat,szülők is nevelik a gyerekeket és ez a helyes.És szerintem a kérdező nem egy nevelési formát folytat hanem csak egy egyszerű útmutatást
2010. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!