Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elhagyni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhagyni ha bántalmaz és megcsalt _:? Vajon megéri ez nekem?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom hogy hol kezdhetném ezt a történetet..a férjem megcsalt engem nem jutott a növel a végéig a dolognak de azért a bugyijába belenyulkált...hmmm amit leirni is siralmas...többször bántalmazott már engem..de én valamiért mégis vele maradtam ami annak tudhato be hogy van 2 gyermekünk egy 2 éves és egy 7éves...és nem mertem velük megindulni a nagy világnak hiszen nekem senkim nincs akihez mehetnék..csak krizis otthonba mehetnék velük..de talán az is benne van hogy napi szinten elmondja nekem hogy egy nulla egy semmi vagyok életképtelen és annyiszor hallottam hogy már elhittem..pénz nélkül nem tudnék mit tenni csak a krizis otthonba valo menekülés maradt nekem ..vagy az öngyilkosság mert már egyszerüen nem birom ezt a fájdalmat ami napi szinten körülvesz...folyamatosan azzal van kiakadva hogy ö neki mindig dolgozni kell menni én meg elszórom a pénzt ...ö elvarja legyen itthon minden de a pénz ne foggyon abba van bele kattanva...egyaltalan nem szorom a pénzt csak azt veszem meg ami kell itthonra ruhazkodés vagy ilyesmik egyaltalan nem játszanak..de viszont ha ö 50 vagy 100ezer ftért vesz valamit a hobbijához arra nem sajnalja...azt mondja én egész nap itthon vagyok de nem csinalok 5 ft értéket sem ...a gyerekekkel csak én foglalkozom ö egyaltalan nem..mellettük nehéz 100%os rendet fentartani de igazábol eröm sincs hozza örülök ha nincs itthon és tudok nyugodtan sirni...már nem birom..megfogom magam ölni...

2019. jan. 6. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Amikor összejöttetek rendes volt? Neked nincs munkád, ő tart el?
2019. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom nem engedi dolgozni,engem is kivett a melobol még boltba se engedett le.. Már rég otthagytam volna az elso pofon után lépni kell ezt én a saját káromon tanultam mikor már a lépcsőn lettem legrugdosva a kedves uriember által,de az is az én hibám volt hisz felvettem a rongyot amit ő vett. :O Magyar férfiak miért lettek ilyenek,de a migránsokat szidják,mint ha ők a nőkkel másképp bánnának,mint a migránsok... :(
2019. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem 2 éve hogy ez megy börülbelül..én a kicsivel vagyok gyeden itthon
2019. jan. 6. 13:49
 4/14 A kérdező kommentje:

de felhozom hogy ha elmegy oviba a gyerek akkor elmegyek dolgozn akkor azzal van hogy már elsö nap kirugnának mert sehol nem állnám meg a helyem :

(

2019. jan. 6. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyod el, mert nem tudod. Nincs pénzed, nincs hova menned.

Szedd össze magad! Gyorsan jöhet olyan fordulat, amikor össze is jön egy nővel, és téged utcára tesz a gyerekekkel. Erre vársz?

Keress munkát. Add be a kisebbet bölcsibe. És keress lakhatást. Önkormányzati bérlakásban a családsegítő tud eligazítani. Abban is segít, hogy bölcsibe felvegyék, vagy eljuss interjúra.

Minél később kezdesz saját lábra állni, annál nehezebb lesz.

2019. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Most mit mondjunk? Két lehetőség van. Ott hagyod, beadod a kicsit bölcsibe, a nagy meg úgyis suliba jár. Elmész dolgozni, és mész a krízis otthonba, szép lassan összeszeded magad.


Másik lehetőség, vele maradsz, vagy te ölöd meg őt, vagy ő téged.


Te döntsd el, hogy melyik a jobb.

2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
már nem birom teljesen ki vagyok nincs bátorságom fogni egy kötelet és a nyakamba tenni...bölcsibe csak akkor veszik itt be ha viszem a munka helyröl az igazolást hogy van...de kisgyerekkel a kezemben hogy keressek munkat nincs kire egyaltalan hagynom lehetetlen helyzetben vagyok
2019. jan. 6. 13:58
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Fel akarod kötni magad, ez a megoldás? Biztos a kicsikéid is örülni fognak neki.
2019. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
#6 leirta. Ket eves gyerek mehet bolcsibe, te meg dolgozni. Ha megolod magad, ez az orbitalis fhasz fogja felnevelni oket? Legalabb egyikotoknek legyen esze. Allj sajat labra (onallo kereset) es az anyaotthon segit az indulasban. Aztan megerosodsz es talalsz magatoknak normalis embert es egyszer elhalvanyulnak ezek az emlekek, te meg majd ott allsz megnott onbecsulessel egy normalis csaladban. Mar csak buszkesegbol is mutasd meg ennek az embernek h kit becsult le!
2019. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi bajod a krízis otthonnal? Ott vannak kapcsolataik, szereznének bölcsis férőhelyet, munkakeresésben is segítenének. Csak hát nem egyszerű bekerülni oda sem... ebben családsegítőben talán tudnak segíteni.
2019. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!