Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ugyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ugyan olyan legyen mint règen? Marcangol a bűntudat kikèszültem teljesen Nem akartam ilyet tenni

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal telefonban es lefeküdtem mással. Nagyon nagy hibát követtem el

Rájöttem,hogy nem tudok nèlküle èlni

Viszafogadott.



2018. dec. 31. 07:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy megcsaltad, vagy csak a szakításról tud? Mi volt a probléma? Megbeszéltetek mindent vagy csak bbocsánatot kértél és ő tudatlanul elfogadta. Kicsit mesélj erről részletesebben, mert így nem lehet segíteni.
2018. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy megcsaltam. Nem vagyok gerinctelen elmondtam neki.

Nem akart annyira mint èn őt en vele akartam lenni ő pedig ink gepezett többnyire most leszünk másfel eve együtt! Nagyon szeretem rájöttem h egyszerűen nem tudok nèlküle èlni! Nagyon bűntudatom van kikèszültem,hogy ilyet tettem!

2018. dec. 31. 07:42
 3/34 A kérdező kommentje:
Megbeszèltünk mindent! Nem fog hozzám èrni de ez nem is baj ! Megèrdemlem! De szte megèrdemelte,hogy megcsaljam,de szerintem nem egyáltalán nem!
2018. dec. 31. 07:43
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem voltam józan amikor ezt tettem!
2018. dec. 31. 07:45
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem tudok nelkule elni szindroma tipikus akkor amikor panik van amikor elveszitunk vkit.

Ez csak illuzio ilyenkor. Igazabol tudsz nelkule elni.


En a parom miatt rengeteget szenvedtem szakitani akartam de amikor ő vagta be hirtelen hogy hagyjuk meg kapaszkodtam utana belé.


Ez az oszton a félelem vki elvesztesetol még babakorban ivodik be amikor anya otthagy pl bolcsiben.

Amikor elvesznek vkitol vmit rögtön az kell mint gyerekeknel is a homokozoban.


Szoval te még nem tudod sajat magadrol sem hogy valojaban masra vagysz es csak az elvesztes félelme miatt panikolsz.

2018. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem igaz tenyleg szeretem!
2018. dec. 31. 09:18
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Szeretheted vagy legalább is állíthatod ezt de igazából megszoktad hogy vele vagy.és nem akarsz egyedül lenni. Mindenki ezt a "szerelmet" érzi ha szakítás van a képben vagy.megcsalás de utólag amikor készen áll az ember a szakításra akkor jön rá hogy igen valóban nem szeretted csak megszoktad és féltél egyedül lenni. Velem is ez volt. Mindig azt mondtam hogy nem tudnék az exem nélkül élni. Megcsaltam megcsalt ő is de még is vele voltam. Nem volt szex nem volt romantikázás de még is azt éreztem hogy nem akarok nélküle lenni. Persze így mikor már lezártam rájöttem hogy csak féltem ott hagyni. Féltem hogy egyedül leszek megint kereshetek megint mást stb stb. Majd rájössz utólag hogy ez így van.

Szerény véleményem szerint a.pasid amúgy sem szerethet valami mélyen ha ennyire fontos neki a játék. Zokszó nélkül vissza fogadott annyit mondott hogy nem fog hozzád érni. Igazából neki teljesen mindegy hogy ott vagy e vagy sem. A másik opció hogy vissza fogadott mert játék függőként nem igazán fog találni normális.lányt aki elviseli hogy nincs vele foglalkozva. Most sírhatsz ríhatsz bánhatod a dolgokat de ez a kapcsolat erőltetett és semmi értelme. Előbb vagy utóbb vége lesz.

2018. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Elötte se volt romantika a kapcsolatunkban ő nem szereti ! Nem csokol meg mert neki az unalmas! Ellentètek vagyunk
2018. dec. 31. 10:35
 9/34 anonim ***** válasza:
Te a fiú, vagy a lány vagy? Legalább ennyit kiírhattál volna. Hány évesek vagytok? Mióta tart a kapcsolat? Ez nem hiba volt hanem egy jó kefélés szerintem. Ha jó volt.
2018. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodásból akarok vele lenni hanem mert tenyleg szeretem őt

Es nem jelentett semmit akivel megcsaltam

2018. dec. 31. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!