Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a pasitok ilyent mondana nektek?

Figyelt kérdés
2 hónapos friss kapcsolatról van szó. Eléggé összevesztünk valami apró dolgon, és ùgy éreztem, hogy provokál engem. Ez miatt én megkérdeztem, hogy azért ilyen velem, mert szakítani akar velem, erre azt mondta hogy komolyan elkondolkozik rajta.( ezt én fenyegetésnek vettem) Szerinte én hisztiztem és bolhából elefántot csináltam. Érdemes ilyen pasival lennem, aki ilyen könnyen feladná a kapcsolatot, egy ilyen kis vita miatt? 23L
2019. jan. 6. 21:34
1 2
 11/15 B25 ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor működik ha kölcsönösen tisztelitek egymást és tudtok felnőtt módjára kommunikálni. Előfordul hogy ha az ember dühös olyat mond amit nem gondol komolyan. Mondjátok el egymásnak hogy mi esett rosszul.
2019. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hülyének néz és manipulál.
2019. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Két hónap az nem kapcsolat.

Ha 2 hónap után olyan veszekedés van ahol felmerül a szakítás, az előrevetíti milyen lesz a kapcsolat.

2019. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
A pasik nem szeretik a hisztis nőket...35-40 éves korodra majd te is kinövöd 😁
2019. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha már most fenyeget, később mi lesz, mondjuk egy nagyobb volumenű vitánál.
2019. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!