Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy Anya nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy Anya nem enged vele együtt aludni majdnem 18 évesen?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja együtt vagyok a barátommal, előtte 5 hónapig járogattunk (nem volt kimondva hogy mi járnánk).

1 hónap múlva leszek 18 éves, és Anya nem engedi, hogy együtt aludjunk, vagy én nála aludjak.

Hozzáteszem, volt párkapcsolatom 2 évig, 5 évvel idősebb fiúval, és ő ittaludhatott, vele vesztettem el a szüzességem és ezt Anya is tudja, hogy már nem vagyok az.

A mostani fiú 6 évvel idősebb, és sokkal érettebb az exemnél...

Nem értem Anya miért nem engedi, hogy együtt aludjunk, és azt mondta max csak úgy aludhatna itt, hogy külön szobába...

Miért csinálja ezt? Meg mondja,hogy mit akarok én attól a fiútól, mivel kisebb nálam (3cm-vel, barátaim szerint abszolút nem látszódik), és engem is zavar, főleg, hogy Anya is ezzel jön.



2019. jan. 7. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Elég logikátlan, ja.

Anyud most kb 40-50 lehet. Lehet most kicsit belebetegedett agyilag, hogy ő már ott tart testileg, stb, ahol, te meg fiatal vagy, kellesz akármelyik hapsinak, ilyesmi. Ez teljesen létező jelenség.

2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy neki nem jön be úgy, mint az előző ;)

32/f

2019. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen logikátlan. Főleg, hogy már ők is találkoztak vele (Anyáék), és tudja, hogy helyén van az eszem ilyen téren, mert nem az van, hogy az első fiú akinek kellek, összejövök vele, és megyünk szobára..hanem válogatok, és normális fiúkkal állok csak le randizgatni, de akkor se kefélni. Több az önbecsülésem annál, hogy bárkinek odaadjam magam (mondjuk ez beképzeltségnek hangzik, na mindegy😂), szóval a lényeg, hogy nem értem 🙄
2019. jan. 7. 13:10
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Az előző pasid mennyi idő után aludhatott nálatok?


Tulajdonképpen 1 hónapja vagytok együtt, akkor az az 5 hónap még semmi. Ne akarj ilyen gyorsan ágyba bújni valakivel. Nem is ismered még rendesen.


Szerintem anyukád csak szimplán azt szeretné, hogy jobban megismerd a másikat, még mielőtt d..gsz vele.

2019. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy az exedet kedvelte, hozzá hasonlítja a mostani barátod és nem annyira kedveli.

Az is lehet hogy az a baja hogy nem vagytok együtt olyan régóta (1 hónap még semmi). Hiába nem vagy szűz.

Aztán lehet hogy anyud nem is ismeri olyan jól. Esetleg először csak menjen á hozzátok, dumálgassanak stb.


A legegyszerűbb ha korrektnek megkérdezed hogy miért nem, ha ez és ez a helyzet és elmondod hogy nem érted az itt leírtak függvényében. Ha anyud normális akkor valami elfogadható magyarázatot csak ad, nem csak egy "mert csak"-ot.

2019. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Senki se mondta, hogy ha nálam alszik, az egyenlő a dugással. Nem terveztem lefeküdni vele még. Viszont aspektus függő, hogy mióta vagyunk együtt, 6 hónapja minden héten 3-4x találkoztunk, én úgy gondolom eléggé ismerem, ahhoz, hogy tudjam nem fog erőszakoskodni semmiben🧡

És nem vagyok naiv🙄

2019. jan. 7. 13:32
 7/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam Anyával megbeszélni, de egyébként sose figyel rám 🤷‍♀️ és hébe-hóba azt a választ adta, hogy magasabb vagyok nála, és túl vékony a srác, meg idősebb 🙄

Az exem 2. talinál nálunk aludt, másik szobába, kb 6 hónap után aludhattunk együtt.

2019. jan. 7. 13:35
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

"Az exem 2. talinál nálunk aludt, másik szobába, kb 6 hónap után aludhattunk együtt."


Na, akkor szerintem ugyanezt a sémát fogjátok most is eljátszani. Egyébként mit hisztizel? Még csak 17 éves vagy, a tojáshéj ott a van a s..ggeden, amíg meg otthon laksz kötelességed úgy viselkedni, ahogy a szüleid mondják.

Vagy keress egy állást, lakj albérletben, és akkor úgy élsz, ahogy akarsz.


Soha nem értettem az engedetlen kislány szerepnek mi értelme.

2019. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem használd ki ezt az időszakot,amíg még randizhatsz,ismerkedhetsz a pasiddal hónapokig úgy,hogy nem az a kötelezően elvárt,hogy már a màsodik,harmadik találkán hanyatt dőljél.Ha meg nem,akkor uh de hát felnőttek vagyunk mind ketten,mit játszod meg magad dumával inkább tovább álljanak.Csak pár év addig😃
2019. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Anykád is tudja ezt,csak neked akar jót.

Amugy más miatt is lehet durcás,csak rajtad csapódik le így ilyen formában.

2019. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!