Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy Anya nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy Anya nem enged vele együtt aludni majdnem 18 évesen?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja együtt vagyok a barátommal, előtte 5 hónapig járogattunk (nem volt kimondva hogy mi járnánk).

1 hónap múlva leszek 18 éves, és Anya nem engedi, hogy együtt aludjunk, vagy én nála aludjak.

Hozzáteszem, volt párkapcsolatom 2 évig, 5 évvel idősebb fiúval, és ő ittaludhatott, vele vesztettem el a szüzességem és ezt Anya is tudja, hogy már nem vagyok az.

A mostani fiú 6 évvel idősebb, és sokkal érettebb az exemnél...

Nem értem Anya miért nem engedi, hogy együtt aludjunk, és azt mondta max csak úgy aludhatna itt, hogy külön szobába...

Miért csinálja ezt? Meg mondja,hogy mit akarok én attól a fiútól, mivel kisebb nálam (3cm-vel, barátaim szerint abszolút nem látszódik), és engem is zavar, főleg, hogy Anya is ezzel jön.



2019. jan. 7. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Elmondom, mi baja anyádnak. TÖbb is van.


Egyik, hogy te most fogsz majd csak továbbtanulni, míg a barátod ezen már feltehetően túl van. Más életszakaszban vagytok, nem akarja, hogy esetleg tanulás helyett papás-mamást akarj játszani.

A másik, nem hiszi, hogy tartós lesz, alacsonyabb is nálad, ami téged is zavar.


Kiskorú vagy, de már átjáróházat akarsz a hálószobádból tenni. És szerintem ez zavarja leginkább.

2019. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló!

Nem értem, hogy egy normális kérdésre, miért lekezelően kell válaszolni, lehet jobbat alszol ettől, nem tudhatom.

Viszont szerintem ez nem hiszti, és úgy gondolom, hogy nem szabad senkivel se szkeptikusnak lenni. Nem tudhatod, hogy most is dolgozok suli mellett, és a pénz amit megkeresek, annak a fele a szüleimé, ahogyan azt sem tudhatod, hogy az étkezésemet én finanszírozom, és magamra főzök, legtöbbször Anyukám is ebből eszik. Az ilyen dolgok nem tartoznak ide, de ne ítélkezz úgy senki felett, hogy nem tudsz mindent. Semmi rossz szándék nincs a válaszomban, csupán a materiális dolgok nem ide tartoznak úgy hiszem.

2019. jan. 7. 13:53
 13/19 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak nagyon hálás vagyok, és lehet, sőt valószínűleg az is közrejátszik valamilyen szinten, hogy a nevelőapukám 1 éve derült ki, hogy 6 éven keresztül csalta Anyumat. De ebbe én nem szeretnék beleszólni, kettejük dolga, még mindig együtt vannak, "majd változtatok" rajta alapon.
2019. jan. 7. 13:56
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt az egyet még szeretném kihangsúlyozni, hogy nem szexről van szó, hanem együtt alvásról.
2019. jan. 7. 14:01
 15/19 anonim ***** válasza:

#12


Csak abból főzünk, ami előttünk van. Ennyi.


" Az ilyen dolgok nem tartoznak ide"

De, pontosan ide tartoznak. Az, hogy mi a háttér, azt akkor illett volna leírnod, hisz azért az is hozzá tartozik az élethez.


Azért jó lenne, ha külső szemmel újra végig olvasnád, amit írtál. Neked nem tűnne úgy, hogy egy kicsit elégedetlen vagy? Csak ha ennyi infót olvasol?


Anyukád csak óvni szeretne, hisz szeret téged. Nem kell elkapkodni a dolgokat.

2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na látod,most nincs engedékeny hangulatban.Nem kell rá haragudni,támogatni kell.De amúgy ettől függetlenül sem akar Neked semmi rosszat ezzel.Sztem bìrd ki.Úgyis szex lenne az együtt alvásból sztem,főleg mert már ismerkedtek egy jó ideje,bocsi.
2019. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm 🧡
2019. jan. 7. 14:12
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Normális! Ugyanis egyik kollégám szintén 18 éves kislánya nagylánynak hitte magát és eljárt éjjel kimaradozni meg a fiújával aludt és a szülei nem tudtak erről. Tavaly karácsony előtt elkezdett hányni és bevitték az ügyeletre, ott hidegzuhanyként érte a szülőket hogy a kislányuk megesett. Abortuszra vitték, persze a fiút bevédték a szülei, hallani se akartak az esetről úgyhogy a lány családjának maradt a szégyen. Le lehet pontozni, de a mai fiatalok ilyen meggondolatlanok.
2019. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondolom, hogy még mindig nem lehet általánosítani.
2019. jan. 7. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!