Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar velem, ha nem fekszem le vele, de nem akar túl sokat várni, én meg nem akarok, de őt sem akarom elveszíteni. Mi a kompromisszumlehetőség? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlenül zsarolás. Joga van bárkinek (férfinak, nőnek is) úgy dönteni, hogy véget vet egy kapcsolatnak, mert nincs szex. Nem mindegy, hogy hogyan hangzik el a mondat. Szakítok veled, MERT nincs szex, vagy szakítok veled, HA nincs szex.
2019. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
36%

Tenyleg kene tobb info kerdezo. Ez igy a levegoben log.

Elozo tapasztalataim alapjan szerintem a lepontozott fiuknak van igaza. Teged nem vet szet a vagy? Nem erzed, hogy hat loval se lehet visszafogni es te ezt a fiut AKAROD? Kerlek ne sertodj meg ezen, de ez itt a felnott parkapcsokatok, nem pedig a "szuz tinedzser vagyok es mindentol felek parkapcsolatok". A felnott nok kivanjak a szexet.

De ha mondasz konkretumot is keszseggel elismerem, hogy ha rossz helyen tapogatoztam.

2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A leírtak kevés információt tartalmaznak a tanácshoz.

Mennyi idős vagy?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Miért nem akarsz vele lefeküdni? (még szűz vagy, félsz, nem kívánod, nem bízol benne, stb.)

2019. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!