Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Évek óta párkapcsolatban élek, és elmennénk nyaralni, viszont van egy kis probléma. Szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt,és nagyon szeretjük egymást. Van egy lány, aki minden áron szét akar minket szakítani, mert teljesen szerelmes belém. Már nagyon sok húzása volt a lánynak, egyszer majdnem szakítottunk is miatta. Veszélyes a kis csaj, az egyszer biztos, nagyon tud keverni. Haverjainkkal kitaláltuk, hogy a jövő héten felmegyünk egy hétre a balcsira. Két kocsival, 10-en.Aztán egyik haverom mondta hogy jön az egyik haverja,meg a húga is. És mint kiderült, a meg a húga, az az a kis kevergetős csaj. Mondtam a bnőmnek, hogy akkor mi nem megyünk vagy hogy legyen? De ő akkor is akar menni. Tegnap viszont írt a kiscsaj egy közösségi portálon, hogy amikor majd mi együtt nyaralunk, mennyire jó lesz, mert végre végleg szakítunk majd a barátnőmmel..persze nem a fenyegetés érdekel meg hasonlók, csak hogy van ennyire beteg lány, akinek az a hobbija,hogy mások idegeire menjen. De most mi legyen? Szerintetek? Elmenjünk attól, vagy hagyjuk ki? Előre is köszi!
2010. jún. 29. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem inkább a barátnöddel ketteseben menjetek máshova.h koppanjon egyet aki rád van állva!
2010. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben vagy nem mennék el, mert különben pokollá teszi a nyaralásotokat, vagy csak azért is elmennék, de nem a nyaralás miatt, hanem hogy idegileg kikészítsem a csajt valahogy. elmondanám a haveroknak, hogy milyen gáz csaj és találjatok ki valamit, amitől egy kicsit szégyenbe kerülne, amitől visszafogná magát, mert hidj nekem, az ilyen csajokat másként nem lehet helyretenni. találjatok ki valamit, ami szarul esne neki vagy nagyon szégyenbe hozná és végre leszállna rólatok.
2010. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt szeretném, csak a barátnőm minden áron akar menni:S...Mondjuk lehet ha mondanám neki, hogy menjünk kettesben valahova...akkor lehet...de nem hiszem, hogy ugrana rá...lehet most jobban vonzza a bulizós nyaralás, mint a romantikus nyaralás.Köszi a választ!
2010. jún. 29. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
kurd seg.gbe, hogy szétszakadjon. na majd akkor lehiggad,..
2010. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

HÁHÁHÁHÁ...

Ezt valahogy kihagynám...De azért kössz!

2010. jún. 29. 09:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen lányok mindig is voltak, és mindig is lesznek. Na meg persze vannak ilyen pasik is. Próbáljátok meg figyelmen kívül hagyni, ha meg a barátnőd is tud róla, hogy miben mesterkedik a másik csaj, akkor nem lehet nagy gond, nem fog féltékenykedni meg ilyesmi.
2010. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem is őt zavarja jobban, hanem engem!

Sőt, őt nem is zavarja, jót nevet rajta.(Persze az utóbbi időben.)Jah meg amivel mennénk két kocsi, az egyik az enyém. És már most azon van a csaj, hogy minden képpen az én kocsimba legyen...De mondjuk azt már most bebukta, mert hogy nem ül be az tuti:P:D

2010. jún. 29. 09:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Én jól beolvasnék neki!! Miért nem oltottad még le?! Nem is értem...
2010. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert szerencsére nem gyakran vagyok a közelében!

Távolról kever...amikor egyszer beszéltem vele, hogy akadjon már le rólam, meg elküldtem a fenébe, se hagyta abba.Aztán jött a bnőm, az sem hatott rá...Erre, semmi! Ellenáll a külső hatásoknak...

2010. jún. 29. 09:48
 10/15 anonim ***** válasza:
ha a barátnőd menni akar és még csak nem is zavarja nagyon ez a dilis kislány, akkor nyugodtan menjetek el. úgyis együtt lesztek, legfeljebb néha szerveztek pár órácskát magatoknak kettesben is. ha a barátnőd tudja, hogy a csaj milyen dilis, akkor úgysem lesz baj, legfeljebb mielőtt elmentek beszélj vele, hogyha nagyon nyomul a csaj, akkor állítsátok le együtt vagy ilyesmi. de ha a barátnőd nem aggódik, akkor te se aggódj.
2010. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!