Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagynom kéne a páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne a páromat, hogy elmenjen a koncertre?

Figyelt kérdés

A barátommal már több éve együtt vagyunk. Fiatalabb korában ő nagyon nagy rocker volt, 15 éves kora óta állandóan koncertekre járt a haverjaival. A kapcsolatunk elején sokszor én is mentem velük, de számomra mára már inkább fárasztó a sok részeg, üvöltve verekedő ember, mint szórakoztató. Eleinte nem szóltam azért sem, ha külön ment. Aztán a haverjai is szépen lassan párra találtak, ők már nem is járnak egyáltalán. De a páromnak van egy szigli haverja és állandóan vele jár, de többször ment már nélküle is, nem érdekli. Ha el akart menni valahova, már meg se kérdezte, vagy ha megkérdezte, nem érdekelte mit mondok, akkor is elment. Nekem ez már annyira nem fért bele, hogy szakítani akartam, na erre visszább vette magát egy kis időre.

Most Whitesnake koncertre akar menni a haverjával. És nem tudom, hogy ez belefér-e így, hogy már 30 éves... Én már nagyon unom ezt, ilyen idősen már komolyabb dolgokra kéne koncentrálnia, de az nem megy neki... Mit gondoltok? Jogosan haragudnék, ha elmenne?


2019. jan. 8. 18:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Whitesnake koncert?Nem,nem jogos a haragod.

De egyébként sem az,mindenkinek hagyni kell teret.Az hogy néha eljár koncertekre nem kéne hogy így fájjon neked.

2019. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Jesszusom, miért sajnálod tőle a szórakozást? Miért fáj neked, ha néha jól érzi magát egy koncerten? Milyen társ vagy te? Egyáltalán nem lenne jogod beleszólni, ha néha elmegy egy kicsit kikapcsolódni egy koncertre, ez egyáltalán nem korhoz kötött dolog és nem olyasmi, amit ki kéne nőni.
2019. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem jogos. Hülye vagy. Neki van joga elmenni szórakozni. Neked van jogod elfogadni a párodat, vagy keresni olyat, aki otthon bólogat majd neked és csak komoly dolgokra koncentrál, hogy megfeljen az ízlésednek.

Ja, és asszony vagyok, mielőtt megvádolna valaki, hogy de védem a férfiakat.

2019. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%

És akkor mit kellene csinálnia, otthon nézzen valami sorozatot?

Biztos nem csajozni jár oda, ne aggódj, én is járok koncertekre, ott legfeljebb csak a süketnémák tudnak ismerkedni.

Inkább azon aggódj, hogy ne legyen süket idő előtt.

2019. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem az anyja vagy, hogy engedélyt kelljen kérnie.
2019. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Jéééééézusom.... Srácok hogy a francba maradtok meg ilyen nők mellett?

Semmi jogod nincs megmondani neki, hogy mikor hova megy. Neki ez a hobbija. Semmivel nem különb, mint ha horgászni járna vagy festegetni vagy bármi. Teljesen természetes, hogy oda megy ahova akar attól függetlenül, hogy együtt vagytok. Soha nem mondanám meg a páromnak, hogy hova mehet és hova nem. 50 évesen is tessék rockkoncertre járni hogyha valaki szereti. Ez abszolút nem zárja azt ki, hogy valaki komoly dolgokra is koncentráljon. Igazi hisztis pcsa vagy.

2019. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
51%
Ha hetente jár el, akkor az sok lehet, de aki mondjuk 1-2 havonta megy el, az szerintem teljesen oké. Mondom ezt nőként.
2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, te sem jársz sehova, otthon ülsz és házimunkázol, ugye?
2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%
32 éves nő vagyok, kb havi egy rock/metál koncertre járok és minden évben elutazom egy zenei fesztiválra a férjem nélkül. Ő 6 évvel idősebb nálam, évente többször eljár koncertre és szintén fesztiválozik minden évben nélkülem, külföldön. Nem ugyanazt a zenét szeretjük, így megyünk külön a barátainkkal. Az egyik kedvenc kikapcsolódási formám, az egyetlen "bulizás" fajta, amin részt veszek gimnazista korom óta. Emellett mindkettőnknek van karrierje, céljai, normális "felnőtt" dolgai, a kettő nem zárja ki egymást. Egy percig se lennék valami olyan nyomorult minihitlerrel, aki ezt sajnálná tőlem és megpróbálna belepofázni abba, hogy felnőtt ember létemre hogyan szeretem eltölteni a szabadidőm.
2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem jogos. Nem ismerem a bandát, de a rockzenét szeretem és nem értem miért kéne megállítani valakit abban hogy hallgassa azt amit szeret, akár élőben is ha van rá lehetősége. Én is mennék koncertekre, csak nincs a közelben és a közeljövőben olyan amire mennék:D

Egyébként meg miért kéne kinőnie ebből? A rock soha nem megy ki a divatból és számos rockzenész már 50 felett is van akár (Pl Rammstein tagjai) és csinálják a koncerteket.

Amúgy is felnőtt és odamegy ahova akar.

2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!