Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már régen rossz, ha barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már régen rossz, ha barátnőm nem kezdeményez velem kommunikációt, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval már lassan egy hete azt vettem észre, hogyha én nem hívom, nem írok neki, akkor felőle akár 1 hétre is eltűnhetnék! De eddig mindig megtettem az első lépést. Ma úgy éreztem, hogy ez így nagyon egyoldalú, ezért ma direkt nem írtam neki. Erre látom, hogy sokszor feljön Messengerre akár több mint 1 órára is, de egyáltalán még csak rám sem ír! Ugye ez felejtős?

30F 25N



2019. jan. 8. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem tini barátnőm volt ennyire érdektelen. Sosem kérdezte mi van velem, milyen napom volt. Bár tény, akkoriba nem volt mit kérdezni rajta.

Végül ő dobott és azt láttam, hogy másokkal mennyire jobban érzi magát. Jó, igaz keresett volna biztos, de lehet se úgy. Szerintem nem szeret az a nő tégedet.

2019. jan. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen elég rossz. Én kipróbálnám meddig nem keresne. Hozd fel ÉLŐBEN és beszéld meg vele. Persze nyilván az is lehet hogy tényleg tanul amikor tanul csak a háttérben megy a fb. De ettől függetlenül is ez nem teljesen normális.
2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, hogy meddig nem keres. Ebből annyi lett, hogy nap végén 10 óra után rámírt. Beszéltünk egy keveset utána többször eltűnt, egyébként normális volt. Ma én írtam neki délután, beszélgettünk fél órát, úgy hogy 5 percenként írt egy mondatot, utána elment tanulni. Hidegnek és érzelem mentesnek éreztem a beszélgetést kötelező smileykkal. 4 napja egyáltalán nem mondta, hogy szeret, holott én kétszer írtam neki.
2019. jan. 9. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!