Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik után kaparni kell, szived lelked kitenni, alazkodni hogy megkapd, azokat masképp nem is lehetne?

Figyelt kérdés

Szoval ha mar teljesen kiharcoltad es megkaptad, azaz a "tied"lett, ha visszatekernénk az időt es kiprobálnánk mindenféle kaparás nelkul, akkor egyszeruen lerázott volna es semmi nem lenne?


(Volt barátom nagynehezen ugy foglalkozik velem hogy belementem a csak szexbe, de még ahhoz is harcolni kellett)


2019. jan. 9. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom erre a választ, mert soha nem aláztam meg magam ennyire senkiért.
2019. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme? Itt is max csak azért dug meg, mert foggal-körömmel harcoltál, hogy alá fekhess.
2019. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert csak ennyire becsülöd magad. Amúgy igen, ha csak így lehet a tiéd, akkor valójában nem kellesz neki.
2019. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csicskaság....mást nem tudok erre mondani
2019. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rockarc ***** válasza:

En nem szoktam elszaladni, ha kereti magat egy no, de ez egyedi megiteles ala tartozik, hogy mi az a szint, ami nalam meg belefer az udvarlas keretebe. Ahogy megfogalmaztad, na abbol nem az jon le, hogy te egy olyan no vagy, akinel beprobalkoznek.


Magadat is minosited ezzel a hozzaallassal, es hiaba gondolod, hogy ettol ertekesebb vagy, vagy pedig jobban meg fog becsulni az adott ferfi, szerintem pont az ellenkezojet ered el vele, olyan minimalis bizalmi viszonyt epitesz ki a paroddal, amit az elso tavaszi szello is elfuj. Kontraproduktiv, es a kesobbi kapcsolataidban pedig meginkabb ezt fogod jatszani. Ha pedig a jatszmazas legkisebb gyanuja is felmerul, akkor szivesen atadom masnak a lehetoseget, engem mar nem erdekel tovabb.


42F

2019. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h értem a kérdést. Nagy nehezen és csak szexre kellesz, és te mégis úgy érzed, h ő a "tied"?
2019. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kövi kapcsolatban miert lennék méginkább ilyen?

Azon gondolkodom, nem is ártana több vasat tartani a tűzben, mert akkor nem lesz több ilyen, hogy az egyik lelép én pedig nem birom nelkule, vagy kapcsolatban legalabb nem érezném kinnak ha hiányzik az egyik.

Szoval legközelebb probálnék nem kizárolag egy srácot érezni a Mindenségnek es akkor nem kell kinlodni nelkule ha hanyagol, nem ér rá, vagy szakit.

A "tied"-et ugy értem, hogy megkapom, érzem végre, stb, szoval "ugy"az "enyém". Mondta, hogy kapni fogom sokszor mindig alaposan. Jo kis harc volt idáig eljutni. De ha lett volna más mellette akkor nem harcoltam volna szerintem.


Nem én érzem magam könnyű, pár alkalmas nőnek, hanem a pasik javarésze az hogy sokmimdenre nem képesek, hogy pl jövőt is lássak bennük, nincs. Ha lenne olyan, akit komolyan lehetne venni, lehet komolyan is venném. De tanulva az előző srácbol, ahhoz nekem màr sokmindent fel kell mutasson vki, hogy elhiggyem valoban szeret, nem csak mondja es nem csak addig mig kimondja.

2019. jan. 10. 05:46
 8/12 A kérdező kommentje:

5. A bizalmi viszonyt ő cseszte el. Mivel nekem felé már nincs, igy ki sem akarom azt épiteni. Soha nem biznék olyannak a szerelmében, aki szakitott már egyszer.

De olyannak sem, aki nem, azaz pl kapcsolat eleje, ezek után már sokmindent le kell tennie ahhoz a kövi srácnak, hogy én azt elhiggyem, hogy komoly es átadjam magam a szerelemnek.

2019. jan. 10. 05:52
 9/12 anonim ***** válasza:
"Akik után kaparni kell, szived lelked kitenni, alazkodni hogy megkapd" az soha nem fog tisztelni, soha nem fog szeretni. Mégis ki tisztelne egy önkéntes lábtörlőt? Egyetlen szerelem se ér annyit, hogy az ember ennyire lesüllyedjen, mert az igazi szerelem ezt nem várja el.
2019. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem önszántábol ilyen. Az anyja tiltja, fogja. Igazábol ezert a hadakozás csak. A srác akar nagyon engem, csak az anyja mindenkit elmar mellőle. Es probal konfliktust kerulni kicsit beteges ami náluk megy. A srac felnott ffi.

Bocsi nem velem van a baj

2019. jan. 10. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!