Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell feszegetni állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell feszegetni állandóan ezt a gyerek témát?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem vele majd 5éve mindketten akartunk gyereket. Ő azt mondta hogy fiatalon 26év kora körül akar szülni. Én mondtam hogy én akkor akarok ha már elértem azt h saját lakásom legyen, nem másnak akarok gyereket hanem magamnak. Azt h ne legyen gond hogy mibol veszek pelenkát stb..


De még most is a szüleim lakásában élünk, annak ellenére h sok segítséget kapunk..gyűjtögetünk de egyelőre én úgy gondolom h csak akkor lesz ideális a gyerek ha mar legalabb ezt elértem..pedig 30múltam.

Párom is dolgozik 2állásban , a 2od állása egy körmös vállalkozás ami nem rég indult így erre is sok pénz kell..ennek ellenére most a gyerek a téma..


Azt mondja h ő már fel tud mutatni vlmit, (érettségi 2szakma, szakmai továbbképzések) , nem úgy mint rokonai akik a semmire szülnek, mondtam h ez jó de ez a gyerekkel kapcsolatban nem jelent semmit..


2019. jan. 9. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Te mindent itt kérdezel meg? Hát anyuci már nem segít? Azt se értem, hogy a barátnőd minek akar gyereket egy ilyen s..gfejnek, aki naponta ócsároló kérdést tesz fel róla? Meg nem is dolgozik semmit, csak anyuci meg apuci vállalkozásában segít, mert nem kapsz sehol munkát. Meg ugye anyádék folyton csesztetik a barátnőd, hogy hatszáz állás mellett ő miért nem segít be nekik.

Mondjuk, így a kitudjahanyadik kérdésed után már nem is sajnálom a csajt. Ő van még veled. Én nem bírnék egy ilyen herét, mint te. Óriáscsecsemő.

2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!