Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így, meddig fog kitartani?

Figyelt kérdés
Depressziós lettem és fogalmam sincs miért. Ez van december eleje óta. Nem csinálok semmit, nem takarítok, nem hordom ki a kutyát, nincs szex, nem beszélgetek, mindig fáradtnak érzem magam, kivettem egy hét szabadságot is a munkahelyemen. Párom mindenben kitart, mindent elvégez itthon, de mi lesz így? Ti kitartanátok ha a másik ilyen helyzetben lenne? Félek, hogy elveszítem. Eddig minden nagyon jó volt, szeretem, bejelentkeztem pstichológushoz is, de csak 3 hét múlva megyek.

2019. jan. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Menj el hamarabb!
2019. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, támogatni fog. Én is ezt tenném, ha a párom ilyen helyzetben lenne. Próbáld ki a szoláriumot, szedj vitaminokat. Lehet, hogy ez ilyen téli depresszió, kimerültség. De mindenképp jó, ha látod, hogy ez nem vezet jóra és küzdesz ellene. Jobbulást! :)
2019. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Biztosan nagyon szeret, és kitart melletted. A szerelem erről szól, hogy jóban-rosszban együtt vannak a felek. A pszichológus jó ötlet volt, tökéletes első lépés, szívből kívánom, hogy segítsen megküzdeni a problémával!
2019. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy te magad felismerted, hogy ez így nem lesz jó és akarsz változtatni. Amikor kedved van és úgy érzed, hogy tudsz vele beszélni, akkor tedd meg. Beszélgessetek, vond bele ebbe annyira, hogy ne érezze magát feleslegesnek, elhanyagoltnak.

Átérzem, nekem is volt már ilyen időszak az életemben.

Én kitartanék a párom mellett, ez egyértelmű, éreztetném vele, hogy rám számíthat és nincs egyedül. Ez így normális és szerintem a te párod is így van ezzel.

Ne izgulj, remek úton vagy afelé, hogy jobban legyél.

Jobbulast és kitartást! :)

2019. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindent meg fogok tenni, hogy jobban legyek. Csak nagyon fáj, amikor odajön hozzám, megsimogat, rám mosolyog és nem tudom neki viszonozni és megadni azt amit eddig. Olyan ez, mintha fejben tudnám mit tegyek, de mégsem megy :(
2019. jan. 10. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki is, hogy jól esik,amit csinál, szereted, de ez most más neked, szüksége van megerősítésre a párodnak is
2019. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak nagyon igaza van! Mielőbbi jobbulást, kérdező!
2019. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!