Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindketten akarunk gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten akarunk gyereket, csak nem ugyanakkor, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Parommal regota egyutt vagyunk, a kezdetektol megbeszeltuk, hogy szeretnenk majd gyereket. Bennem 1-2 eve erosen erlelodik a gondolat, hogy eljott az ideje, o azonban csak 30+ szeretne, vagyis leghamarabb 3 ev mulva... orlodom, mert ugy erzem nem tudok (vagy legalabbis nem szeretnek) addig varni, mert 1. mar nagyon vagyok a kisbabara, 2. egyidosek vagyunk, vagyis az, hogy o 30+ szeretne csak apuka lenni, azt is jelenti, hogy nekem is 30+kent kell anyukava valnom, amit en keseinek tartok (foleg ha figyelembe vesszuk, hogy nem is biztos, hogy azonnal sikerul teherbe esni). Tudom, hogy elegge sakkmatt a helyzet, de hatha tud valaki valamilyen tanacsot adni, azon kivul, hogy “mond el neki mit ezel”, mert ezen mar tul vagyunk. Nagyon koszonom!

2019. jan. 11. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ezekbol lesz majd evek mulva az; h ohh dragam, en mar megsem akarok annyira gyereket.

Vagy oke, na akkor csinaljunk gyereket, aztan 3 ev mulva valas.

2019. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
...akkor kell tiplizni, viccen kivül. Ha összejön a gyerek úgy, hogy a párod nem akarta ( még), az nem szokott jóra vezetni. Vagy vársz még, mert amúgy manapság 35-36 évesen se kései s szülés.
2019. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Semmi értelme erőltetni a gyerektémát valakinél,aki még nem akarja.Olyan válás lesz belőle,hogy azt rossz lesz nézni.Mondjuk szerintem Te inkább anya akarsz lenni,a barátod meg csupán egy alapanyag hozzá.


Ez a 3 év is olyan szerintem,hogy azért az nem napra pontosan annyi lesz.És ne haragudj,de ùgy tudlak elképzelni,aki már 1,5 èv mùlva újra belekezd a témába,mert idő amíg megfogan,és még a 9 hónap.Szegény társad addig 3 épp hogy levegőt vett.


Nyugodjál bele,vagy kereshess másik partnert,akivel azonos a jövőképetek.Csak akkor gyorsan,mert lehet mindenképp 30+-os leszel.N

2019. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Találjatok egy köztes időpontot. Vagy kérdezd meg tőle, hogy mégis mire akar várni?
2019. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Az egyik legfontosabbról nem írtál. Hogy álltok anyagilag? Mert ezen sok múlik. Ha minden adott, akkor lehet, hogy csak időt húz. Ha nem álltok úgy, akkor pedig inkább józan és felelősségteljes.
2019. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak élni akar még
2019. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!