Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal ha sokat nyomkodja a telefonját?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon zavaró tud lenni, hogy amikor találkozunk munka után, és ledőlünk pihenni, ő előkapja a telefonját és nyomkodja, olvasgatja. Ha mondok ilyenkor neki valamit, van hogy késve válaszol, de van, hogy nem is válaszol, pedig elvileg akkor is hallja, hogy hozzászólok. Amikor több napot együtt tudunk lenni, akkor nem zavar annyira, és nem is szólok neki érte, de amikor épp csak annyit találkozunk, hogy együtt alszunk konkrétan, és este elalvás előtt nyomkodja a telefonját, meg reggel felkelve is, már ki tudok borulni miatta. Ha szólok neki azonban mindig észreveszi magát. Próbálnám ebben megtalálni a középutat, de nem tudom mi lehet az. Múltkor "csak" tíz percig nyomkodta így, de mivel fáradt is voltam a munka miatt, meg nyűgös is, így hamarabb kiborultam emiatt. Ha elmegyünk valahova enni, ott is rendszeresen nyomkodja a mobilját.

Nem tudom már mit csináljak vele. Ha szólok neki elrakja, de a legközelebbi találkozáskor újra felmerül a probléma.


Köszönöm a válaszokat.



2019. jan. 11. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Kérd meg, hogy téged nyomkodjon.

32/f

2019. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, amikor nyomkodta és odamentem hozzá, puszilgatni, akkor annyi időre lerakta, de utána megint előkerült a telefon, szóval ez nem megoldás.
2019. jan. 11. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Bááázzz. Hát puszilgatásnál ne hagyd abba. Közben berugod a teló az ágy alá ;)

32/f

2019. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaphatnék normális választ is?
2019. jan. 11. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. telefonfuggo? Miket néz rajta vagy mit csinal? Facebook?

Engem is zavarna az biztos! Eloszor en figyelmeztetnem tok normalisan, szepen kerve h ne nyomkodja annyit, mert nem normalis dolog es zavaro. Ha ebbol nem ért akkor még egyszer szépen szolnek neki.. ha masodjara se akkor utana már erosebben rá szólnék.. le kell ulni amugyis megbeszelni a masikkal a dolgot/dolgokat ha nem hajlando még azt se akkor sajnos tudod a valaszt te is!

2019. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már leültünk erről beszélni normálisan. De a sokadik ilyennél már én se tudom normálisan. A szakítást nem tartom megoldásnak, mert egyébként szeret ezt érzem, csak igen ez telefonfüggőség.

Amúgy haverokkal írkál, a facebook-ot nézi, videókat, híreket, cikkeket...

2019. jan. 11. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk van helyette más program? Én szívesen mobilozok, de ha a párom odajön hozzám és beszélgetést kezdeményez, rögtön lerakom. Ha csak lézeng a lakásban, vagy csinál valamit, akkor nem tudom miért lenne gond. Mondd neki ezt, hogy amíg beszélgettek, filmeztek, közös akármilyen programot csináltok, addig ne mobilozzon, de ha csak fáradtan bambulsz magad elé, nézve a tvt, akkor nem tudom mit vársz tőle. Ahogy írod, ő is leteszi, ha közeledsz vagy kéred, tehát szerintem ha lenne alternatíva, nem feltétlenül nyomodná.


N

2019. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy sokszor van olyan, hogy mondok neki valamit, de ő késve, vagy egyáltalán nem válaszol. Így mégis hogy beszélgessek vele? Nyilván ha megkérem, hogy légyszíves rakd le, mert szeretnék beszélgetni, akkor lerakja, de ugyanott vagyunk ahol a part szakad. Ugyanúgy meg kell kérnem, hogy tegye le.
2019. jan. 11. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha ezekután se hajlandó változtatni és szereted meg ő is téged akkor vagy elfogadod így és beletörődsz.. de szerintem ezt úgyis megfogod unni idővel. Majd az idő eldönti ha a párod nem!
2019. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak reméltem hátha valaki volt ilyen helyzetben és sikerült áthidalnia valahogy a párjával. :( Mások azzal vigasztalnak, hogy jobb mintha inna és kocsmázna a haverokkal. Ez tény, nem egy eget rengető probléma, de abban a pillanatban, amikor hiába beszélek hozzá, fel tud húzni.
2019. jan. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!