Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalsz valakit akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalsz valakit akkor sosem szeretted igazán?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?
2019. jan. 12. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz.
2019. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2019. jan. 12. 14:47
 3/15 anonim ***** válasza:
A véleményem szerint vagy azt szeretnéd hinni, hogy ez nem így van mert azt reméled, hogy szerettek, vagy abban keresel megnyugvást, hogy így van és ez nemrég kezdett tudatosulni benned, ezért külső megerősítést keresel a kérdéseddel.
2019. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sosem csaltak meg. A kocsmában halottam ezt a kifejezést.
2019. jan. 12. 14:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt sosem tudhatod.:)
2019. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na jah, a kocsmai bölcsességek?
2019. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Egy szar ember azt is megcsalja akit tiszta szìvből szeret. Főleg ha egoista és azt hiszi megússza büntetlenül. Aztàn persze ráébrednek hogy szerették azt akit megcsaltak és a karma szépen visszafizeti a kölcsönt.
2019. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Van egy nő az ismerősi körömben, aki megcsalta a vőlegényét. Mikor a pasi megtudta elhagyta. A nő két éve nem tud továbblépni, már volt egy öngyilkossági kísérlete is e miatt. Előtte egy teljesen életvidám ember volt. Szerette de nem hitte hogy elveszìtheti.
2019. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én majdnem megcsaltam a férfit akit rajongásig szerettem, az életemet tudtam volna vele leélni. Aztán fél év után elkezdett egyre több minden elromlani az életében és nem tisztelt engem, hiába támogattam őt, nem becsült meg egyáltalán. A majdnem megcsalás után szakítottam vele. Pedig tényleg igazán szerettem őt, teljes szívemből.

Csak a saját becsületessegem miatt nem csaltam őt meg.

De olyan ember is van, aki képe érzelmek nélkül szexelni miközben szereti a párját .

2019. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A pasik képesek megcsalni azt is akit szeretnek. Nekem ezt egy pasi mondta.


Az én részemről pedig : nem sok pasi van, aki mélto arra, hogy hű legyek hozzá.

2019. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!