Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban, barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban, barátnőm miért nem tölt fel közös képeket social mediara?

Figyelt kérdés

20 éveink közepén járó pár vagyunk, most tervezünk összeköltözni. Szüleinek bemutatott már, barátaival is hamarosan találkozok, de ennek ellenére is nem tölt fel közös képet facebook, instagramra. Ennek ellenére aktív használó, minimum 2 hetente tölt fel képet, illetve szokta néha a napi történéseit is megosztani.


Kérdeztem már de úgy érzem lerázott, mondta, hogy nem tartja ezt fontosnak stb.


Lányok, ti milyen okból nem vállalnátok fel a párotokat? Hozzá kell tenni nem vagyok csúnya pali, biztos jövőm van stb. stb.


Vélemények?


2019. jan. 12. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

#10


...oké, de minek?


Személyes ismerőseiktek úgyis tudják.


Az idegeneknek meg minek mutogatni? Ilyen "ismerősök ismerősei" emberekéknek...


Egy olyan oldalon ahol amúgy is leszarják, mert mindenki a saját ökörségét erőlteti.

2019. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De ő magáról rendszeresen posztol valami mosolygós, szelfizős képet.... mindegy nem értem
2019. jan. 12. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Miért kellene felrakni? 🤔


Én magamról sem teszek fel, ez nem felvállalás-nem felvállalás kérdése!

Nekem a kapcsolati státuszom sem volt kiírva, évek után jelöltem csak be, hogy 'kapcsolatban' a hisztije miatt, évfordulós ajándék volt 😅

(Sőt még a szülinapom sincs megadva, se'semmi más rólam)

2019. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem is tudom nagyanyáim anno hogy bírták net nèlkül te jóóó éég!!
2019. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Azt írtad Nálad sincs fent közös kép fb.Akkor?
2019. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindegy, nem vágom a szitut :D
2019. jan. 12. 20:53
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy hülye kérdező, természetes dolog, hogy amikor az ember boldog és szerelmes azt világgá akarja kürtölni. Ennyi erővel a kezedet se fogja meg és ne adjon puszit mások előtt, hiszen magánügy. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki aktív a közösségi médiában, de téged nem vállal fel ott, akkor valami bűzlik.
2019. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha magáról posztol egy csomó képet, értsd aktív felhasználó, akkor egy képbe nem halna bele.

Ne hallgass az itteni válaszolókra. Amint beleírod a kérdésbe, hogy Facebook, bekapcsol náluk valami agymenéses funkció és ez lesz belőle. Mit vársz tőlük? Volt olyan (egy régebbi kérdésnél), akinek még csak nem is volt ismerőse a párja és erre tök büszke volt, hogy ő milyen ügyes kislány, ő aztán nem jelöli be a pasiját Face-n. :-D De hát akkor ki az ismerőse, ha nem az, akivel naponta lefekszik meg együtt él? Be...ás.

2019. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!